Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek fél év alatt...

Szerintetek fél év alatt külsőre belsőre, mennyire tud megváltozni egy ember?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán úgy voltam vele, megpróbálok meditálni.

Ezelőtt nem próbáltam, szvl nem nagyon tudom hogy is zajlik ez a folyamat. Lényeg a lényeg, lehunytam a szemem és beugrottak azok az emlékek amikor az exemmel még együtt voltam, elejétől a végéig. A jótól a rosszig.

Miután szakítottunk hetekig nagyon rosszul voltam, utána mint ha hirtelen fordult volna a kerék, valahogy elfelejtettem az egészet amikor együtt voltunk, tudtam rá emlékezni, de valahogy mégis olyan ködös volt az egész. Meg nem ugrott be állandóan. Legjobb barátom is azt mondja, hogy azóta gyökeresen megváltoztam jó irányba, sokkal több élet van bennem. Nézegettem a fél évvel ezelőtti képeimet, teljesen máshogy néztem ki. Gyerek fejem volt, sugárzott róla a gyerekesség. Úgy érzem azóta sokkal komolyabb vagyok, vannak céljaim. Nem csak sodródom az árral. Hogy lehet, hogy egy szakítás ami nagyon megviseli az embert így megtudja változtani a felfogását, személyiségét és konkrétan a kinézetét is? Azóta sokkal tudatosabb vagyok.



2021. aug. 27. 11:05
 1/2 A kérdező kommentje:
20/F
2021. aug. 27. 11:06
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez kellett ahhoz, hogy érett, felnött ember legyen belöled. A kinézetednél meg egyrészt a korod miatt is lehet, hogy más lettél valamennyire, meg valószínüleg megtaláltad, hogy mi illik hozzád.
2021. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!