Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham vezetés közben?

Pánikroham vezetés közben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek vezetni, a varoson belül magabiztos vagyok, élvezem a vezetést. De amint arra kerül sor, hogy kimenjek a városból, bepanikolok. Eluralkodik rajtam a félelem. Hirtelen teljesen raterelodik a figyelmem arra, hogy most mi lesz es nem tudok figyelni a zenére (varosban imadok zenet hallgatni), ha valaki hozzam szól nem tudok kommunikálni. 70nel gyorsabban utalok menni, igy azt se szeretem, ha vannak mogottem, mert akkor azért fel kell venni a tempót. Imádom a sebesseg korlatozo tablakat, mert akkor okkal mehetek lassabban. Viszont amint lakott területre érünk semmi bajom. Még Pesten is teljesen nyugodtan tudtam vezetni első alkalommal is. De lakott területen kívül csak a sebesseget latom és, hogy ha van valami akkor nem tudok megállni csak szabálytalanul. Az autopalya az meg teljes rém nekem... Arrol ne is beszéljünk. Az autopalyat az oktatoval se szerettem, az orszagutat viszont nagyon. Hogy tudnám ezt a felelmem lekuzdeni? Sokat vezettem mar lakott teruleten kivul. Volt olyan, hogy soteteben, esőben es nem mult el a félelmem attol, hogy szembenéztem vele es nem történt baj.
2021. aug. 30. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok ezzel én is, csak fordítva. :D Én meg Pesten gyűlölök vezetni, ott pánikolok folyamatosan, a városból kiérve viszont imádom az egészet, imádok zenét hallgatni, énekelni.
2021. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!