Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak vezetés közben...

Miért csak vezetés közben vannak rossz kényszer gondolataim?

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok, 18 éves korom óta vezetek, soha nem volt semmi balesetem, még koccanás se. Jól vezetek, és szeretek is vezetni. Ennek ellenére sokszor olyan hülyeségek jutnak eszembe, hogy mi lenne, ha lesodródnék az útról, vagy nekicsapódnék a szembejövő kamionnak, mert kiszakad a kerék, elájulnék, stb. Nagyjából tudom mi a kényszer gondolat, de semmilyen más helyzetben nincs. Valaki megfejthetné eme rejtélyt, mert én nem tudtam. Köszönöm!

2020. nov. 11. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán az az oka, hogy akkor védtelenebb vagy, egyedül vagy, és nem is te kontrollálod az egészet, mert vezethetsz akármilyen jól, ha valaki szemből 160-nal nekedcsattan.
2020. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert ettől félsz leginkább.

Kezeltesd.

2020. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Illetve, ez az a dolog, ami beindítja.

Nálam a kés ilyen. Szóval nyilván kés közelében jelentkezik.

2020. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!