Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csendes borderline zavarral...

Csendes borderline zavarral nincs is értelme karrierről, magasan funkcionáló életről álmodoznom?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Kinek mi a "karrier". Amúgy álmodozni álmodozhatsz.
2021. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még el is érthetsz bármit. Csak kitartás kell.
2021. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is borderline vagyok és elég jól bírom a munka + tanulás kombót, pedig elég labilis vagyok lelkileg. Szerintem neked is menni fog. Hajrá!
2021. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy borderline ...
2021. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A borderline emberek általában kitartóak a munkában, mivel ha sikeresek, örömforrásként és környezetük pozitív visszaigazolásaként élik meg. Szakmai vonalon tehát be tudnak futni egy kisebb karriert.

DE, emberi kapcsolataik nem igazán működnek, könnyen dühbe gurulnak, sértődékenyek, ezért sajnos vezetőnek általában nem nevezik ki, illetve nem fogadják el őket. Emiatt a szakmai eredményeiket és tapasztalataikat magasabb pozíciókban rendszerint nem tudják kamatoztatni.

2021. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rám ez nem igazán illik. Én pont, hogy nagyon jól uralkodom az indulataimon, sőt, túl jól. Annyira radarozom folyamatosan mások visszajelzéseit és annyira félek attól, hogy hibát vétek, hogy inkább ezért nem haladok előre az életben.
2021. szept. 9. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Az állandó szorongás is gátja lehet egy ponton túl a szakmai fejlődésnek, illetve a jó vezetői képességek kialakulásának, elsajátításának. Mivel mindannyian hibázunk, akik dolgozunk, ezen a szorongáson kellene változtatnod. Tudatosítsd magadban, hogy a hiba nem bűn, és ne másoknak, hanem magadnak próbálj megfelelni, a saját elvárásod legyen a szempont.
2021. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez tud még változni felnőtt korban? Nekem az a legnagyobb félelmem, hogy amikben hibázom, azok mintaként rögzülnek, és örökre ilyen maradok már.
2021. szept. 10. 11:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudatos odafigyeléssel lehet változtatni dolgokon. Fiatalkorban még nincsenek rögzült szokások, ezért könnyebb.
2021. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne félj attól, hogy örökre ilyen maradsz, az élet egy örök változás, fejlődés és tanulás.

Ne skatujázd be magad, hogy te csak egy borderlineos ember vagy,az ember nem tökéletes, hibázhat, koncentrálj arra, hogy amiben rossz vagy azt fejleszd és ne félj.

2021. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!