Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szer segíthet "feloldód...

Milyen szer segíthet "feloldódni"?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban elég sok dolog érintett (bántalmazás, verekedés stb..), így felnőttként vissza húzódó lettem elég sok gátlással. Ha iszok egy picit akkor feloldja ezeket a gátakat bennem és saját magam tudok lenni, de munkahelyen, hétköznapokon nem ihatok.

Lehetséges legális úton beszerezni olyan készítményeket, gyógyszereket amik képesek segíteni?



2021. szept. 5. 22:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Terápia, mellette akár antidepresszáns. Összességében ennek a kombinációja tud segíteni gyorsan, és hosszútávon is.
2021. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami gyógynövény alapú valamit szedj. Meg magneb6 ot
2021. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
thc
2021. szept. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
xtc
2021. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13%
Orbáncfű kivonat a gyógyhatású készítmények közül, pl. remotiv.
2021. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%
magnézium tényleg jó. pár nap és mintha kicseréltek volna. Magnézium citrát.
2021. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%

Lehet hogy meg lehet ezt oldani bizonyos "szerek" nélkül is. Hasonlóképpen vagyok én is, bár nem korai traumák végett, de nekem is az igazi oldódásban egy kevés alkohol segít sokszor. De van amikor csak olyan emberekkel ülök össze akiket jól ismerek. Van hogy fejben döntöm el azt hogy én ma este vagy a nap valamelyik szakában, jól akarom érezni magam. Azon hogy a stresszt enyhítsem vagy a szorongást, egy kis sport (jelen esetemben a kerékpározás) sokat segít. Vagy a séta.


Nem tudom hogy segítettem-e, vagy ez a lényege annak amit írtál, de hátha. :)

2021. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!