Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik régen vágtak magukat!...

Akik régen vágtak magukat! Most hogy néz ki a helye?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik mondjuk 20-30 éve vágták magukat. Most mennyire látszik? Felismerhető, hogy önbántalmazás? Esetleg (privátban) képet küldenétek?

Én holnap leszek 2 éve tiszta:)


2021. szept. 10. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerek valakit aki 3 éve megvagdosta magát, nem volt mély, csak figyelem felhívás volt a célja mert összeveszett a barátnőjével, mára teljesen begyógyult neki meg sem lehet látni
2021. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetoválás eltakarja, sokan ezt csinálják, én is így tettem. Csak 1 csík nem akart helyrejönni.
2021. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én olyan helyeken vagdostam magamat, amelyek takarásban vannak, nem akartam, hogy lássák mások, csupán jólesett. Van két nagyon mély vágásom, immár két éve, mai napig ugyanúgy látom, szerintem 10 év múlva sem lesz sokkal szebb, de nem is zavar, csak én tudok róla. :)
2021. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!