Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek miért van ilyen "...

Szerintetek miért van ilyen " nehéz érzés" a mellkasomnál hónapok óta? SOS

Figyelt kérdés
Hónapok óta mindennap azt érzem,mintha valami nyomna a mellkasomnál, nagyon furcsa érzés,mintha nyugtalan lennék és egyszerre nem lélegeznék rendesen vagy mintha ideges lennék megállás nélkül. Nem tudom végképp megfogalmazni azt amit érzek minden egyes nap. Amikor tényleg felidegesít valami, akkor még rosszabb. Nem tudok megszabadulni ettől az érzéstől. Nagyon stresszes időszakomat élem, nagyon sok minden történt velem, ami lelkileg nagyon megviselt, tönkre tett ezen az éven. Az idegeim is tönkre vannak, ha nagyon kivagyok képes vagyok úgy kiakadni,mint egy idegbeteg. Hiába érzem magam jól, ez az érzés mindig ott van a mellkasomnál és már nem tudom mit kezdjek vele,csak azt akarom,hogy újra nyugodt tudjak lenni és ne érezzem ezt a " furcsa" érzést,mert megőrülök tőle..
2021. szept. 12. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem , csak nekem nem fáj a mellkasom , d3 rettenetesen szorongok a szívem miatt. Az elmúl 1 év pokol volt.
2021. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó nagy doboz magnézium-B6 kombót kezdésnek ésnapi 2-t vegyél be és persze vegyél ki min. 5 napot! 2 nap semmittevő döglés után 3. nap lehet listázni a valóban fontos dolgokat, majd lehetséges megoldásokat találni rá és utána jutalomból elmenni valahova vagy csak úgy lógni. :) Rendszeres stressz mellett mi szellemi munkánk során mind magnéziumon élünk. Odáig fajult, hogy egymásnak adunk tippet melyik a jobb... :D De mindenki rendeződött! A Ginko és a fokhagyma kapszula is hasznos mellé! Természetesen van, akinek kellett az orvosi segítség, de kiégésre, stresszre sok vitamin és pihenés kell!
2021. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szorongás. generalizalt szorongás először próbálj

Protexin balance-t szedni

Néhány hónap ig ez probiotikum a bélflóra egyensúlya fontos még ha rendben van a gyomor és a bélrendszer akkor is

Nekem is jó volt 2-3het kell neki . nagyon szorongtam évekig

Kb 3 hónapja rendben vagyok

De most is szedem

Jobbulást

2021. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálam is stresszes időszakban voltak hasonló tünetek.

Megszűnt ez a stresszes időszak és vele együtt a szorongasom is.

2021. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!