Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig felek valamitol,...

Mindig felek valamitol, hogyan javitsak ezen?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van mar. Mindig general az agyam uj dolgot amin szoronghatnek. Jon egy uj gondolat napokig azzal fekszek azzal kelek es szorongok miatta. / altalaban az h pl xynal mondok valamit es felek h maskepp ertelmezte megbantottam es megbosszulja es ilyenek/

Regebb diganozizaltak ocdvel, kaptam ra gyogyszert utanna a pszichiaterem velemenyere abbahagytam. 4 honap telt el es mar nem birom hogy folyamatosan aggodok valami miatt es foleg hulyesegek miatt.

Gyogyszert nem akar kiirni. Pszichologus nem segit



2021. szept. 17. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell gyógyszer...


Kicsit embereld meg magad. Vedd vissza az irányítást magad felett. A kutya csóválja a farkát és nem a farka a kutyát.

2021. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ez van velem. Én se tudom kezelni. Már voltam 2 terápián más okokkal de szerintem emiatt is elmegyek, mert ez kegyetlen. Néha kicsit jobb, (értsd napokig) de utána újrakezdődik.
2021. szept. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!