Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegesen felni valamitol....

Betegesen felni valamitol. Hogyan gyozzem le?

Figyelt kérdés

Nagyon felek a megorulestol, a skizofreniaval, allandoan ezen kattog az egyam, mar nembirom magamat, csak en vagyok ilyen, vagy ez ilyen korban normalis?

16L



2018. febr. 8. 15:33
 1/4 anonim válasza:
Szia, én is 16 és lány vagyok.Rettegek attól,hogy a szüleim meghalnak,a barátaim meghalnak, én meghalok vagy valami betegségem lesz, eltelik az idő. Szerintem ez mindenki fejében lejátszódik ilyen korban, a felnőttéválás szélén. Szerintem ez normális, legalábbis remélem. Arra figyelj hogy ne fordulj nagyon magadba meg ne mélyedj ezekbe bele, mert én ezt csináltam/csinálom... és nagyon ijesztő mennyire elvonja a figyelmed mindenről és felkerekedik rajtad a félelem és szorongás. Próbálj ne erre gondolni hanem valami pozitív dologra. Én bízom abban hogy majd kinövöm ezt a korszakot. Te is tedd ezt!:D nehéz de ah, nemtudom én igazából már próbálok beletörődni és egyszerűen nem tudomást venni róla. Ha találsz valami elfoglaltságot,vagy valamit ami segít , szólj! (sokan mondják majd hogy pánikbetegség.... igazából ettől is félek, hogy pánikbeteg vagyok.. de nem szabad ilyenekre gondolni. Normálisak vagyunk és egészségesek, minden oké lesz!!!:) )
2018. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*skizofreniatol
2018. febr. 8. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn is betegesen félek dolgoktól,de ezek más jellegűek. Valós dolgok.
2018. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden fejben dől el. De amennyiben tudod, ne gondolkodj ezen. Nem tesz jót...
2018. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!