Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok horror után aludni?

Figyelt kérdés
Megnéztem a szerb filmet, és nem kellet volna, ezért nagyon nehezen alszom és mikor lefekszem behunyom a szemem és gyorsan ver a szívem, sokat gondolok rá nap közben. Mik a tippek amik brválnak?

2021. szept. 24. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne nézz horrort!
2021. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy nagyon durva film. Én family guyt szoktam horror után nézni. Nekem bevált. Hátha segít neked is.
2021. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Olvass róla véleményeket, kritikákat. Vajon öncélú undorkeltés volt a céljuk vele vagy kőkemény társadalomkritika? Az ember alantas vágyainak paródiája vagy a rendező beteg vágyálma?
2021. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom nem kellet volna meg sokszor fáj a hasam is. Többet nem nagyon fogok ilyeneket csinálni
2021. szept. 24. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasson meg az a tudat, hogy ezek után bármilyen horrorfilmet meg tudsz nézni. Ennél rosszabb nem lesz.
2021. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám azt mondta annak idején, mikor olyasmit néztem meg, amit nem kellett volna, hogy képzeljem el a forgatást, ahogy készítik a filmet. Ez egy film, emberek készítik. Képzeljem el, hogy ott vannak körben a kamerák, lámpák, dirigál a rendező, újraveszik a jeleneteket, sminkelik a színeszeket. A stábtagok esznek, cigiznek, kávéznak, telefonálnak a szünetben. Szerintem ez egy hasznos tipp.
2021. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezzel most picit jobb. Meg akkor is jobb ha lefoglalom magam valamivel. Mennyi idő múlva dolgozom fel?
2021. szept. 24. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor vicces macskás videókat szoktam nézni, általában segít.
2021. szept. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a címe ennek a horrornak?
2021. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9:Szerb film/A serbian film/Srpski film

Több országban be is van tiltva a forgalmazása.

2021. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!