Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Utálom az...

Mi bajom lehet? Utálom az erős fényeket a hangos zajokat nem tudok beszélgetésekbe bekapcsolódni. Túlságosan szó szerint értek mindent. 1 adott mondatott többször megismétlek ha rám szolnak akkor sem hagyom abba elmondom megint csak másképp.

Figyelt kérdés
Ha tull sok információt vessz fel az agyam akkor már csak az elejére emlékszem. Beszélgetek egy baráttal akkor minden jó de ha jönnek többen és elkezdenek más témáról beszélni akkor leblokkolok.
2021. szept. 26. 22:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tegnap sírtam. Apám azt mondta kapcsolódjak be a beszélgetésbe mikor itt vannak nálunk a rokonok és sírva mondtam neki de nem tudok elkerülök mindenkit be vonultam a szobámba mert tulsokan voltak :( nem akartam senkit meg bántani. De annyira szorongtam de annyira szorongtam hogy nem mertem kise jönni meg nem is akartam jobb egyedül
2021. szept. 26. 22:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóból még nem lehet konkrétat mondani, de a szorongás miatt mindenképp javasolt pszichológushoz menni, kell a szakember segítsége, és a kérdésedrr is ő fog tudni választ, segítséget adni. Ha iskolás vagy még, akkor sulipszichológus.
2021. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel a tulajdonságokkal rendelkezem, de én autista vagyok.
2021. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sulis vagyok
2021. szept. 26. 23:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Már a tesi tanárom jelezzte az osztály fönököm nek hogy nem vagyok hajlandó focizni a többiekkel meg fére vonulok nem veszek részt csapat munkában ez földrajz órán is igaz amikor 3mas csapatokat kell alkotni akkor sem vagyok hajlandó mert nem érzem magam úgy kellemesen kellemetlenül érzem magam
2021. szept. 26. 23:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Be hívták a szüleimet a suliba és Autizmus gyanuval leszel vizsgálva holnap de nem tudom hogy mire számitsak nem tudok felkészülni annyira feszült vagyok hogy nem ettem ma semmit. Nem tudok rá felkészülni mert nem tudom mit várjak anyám annyit mond nyugodjak meg de ő ezt nemérti kiborulok ha olyan hejre megyünk ahol rólam lessz szó és nem tudom mire kell felkészülnöm. Én szeretek mindenre felkészülni mire ti meg csináltok egy youtube videót spontán az nekem 5óra ismétlödés mire azt mondom végre tudtam mondani egy értelmes mondatot film megszakadás nélkül kivagyok borulva
2021. szept. 26. 23:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Beszédem elég monoton ami az írásombol is látszik igen nem írok helyesen mert kivagyok borulva nagyon izgulok
2021. szept. 26. 23:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérd az osztalyfőnöködet hogy hagy beszélj az iskolapszichológussal és mondd el ezeket.
2021. szept. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már délután megyünk vizsgálatra Autizmus gyanuval
2021. szept. 27. 08:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező, mi újság?
2021. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!