Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a közelmúltban előfordult...

Ha a közelmúltban előfordult többször, hogy nem aludtam hétvégente 2-3 napot 50-60órát voltam ébren, az káros? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Keith Richards állítólag egyszer 1 hétig nem aludt, igaz hogy ő nonstop kokózott. Ha szerencséd van, nem lesz bajod, de nem túl egészséges.
2021. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy mert fiatalon könnyebben regenerálódik A szervezet. Az agynak pihennie kell szóval hogyha két napig fent vagy és utána ki alszok magad akkor semmi baj nincsen. Az agy nagyon összetett szerv rengeteg hormon és más kémiai összeköttetések vannak benne ha ez felborul akkor baj van. Ha nem érzed magad rosszul utána attól még lehet káros.
2021. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most akkor semmi baj sincs vagy károsodik? 24 vagyok, 23-24 közt voltak ilyen 2-3 napos nemalvások
2021. máj. 16. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!