Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha halucinálok, miért?

Néha halucinálok, miért?

Figyelt kérdés
néha... egyre gyakrabban látok kisseb bevilanásokat mint pl bevillan a busz amit várok de csak egy pillanatra látok egy nagy pókot az asztalomon, egy villámlást az égen, néha kisseb fényeket, de egyre jobban idegesit... aprób dolgok csak de egyre többet jönnek elő.. lehet hogy csak a fárattság miatt?? 14 órákat dolgozom néha 16ot is és 4-5 órákat alszom... csak az irjon aki nem poénkodik léci, 20/f
2010. szept. 1. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sokat dolgozol kiemerült vagy és az idegrendszered igy reagál,hogy látsz ezt-azt!De gondolom nem mindennap dolgozol..,csak azért mert szabadnapon jól kikéne aludni magad mert ez a 4-5 óra nagyon kevés!
2010. szept. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát figyelj heti 4 napot... de szabadnapon bulizok általába
2010. szept. 1. 01:00
 3/11 A kérdező kommentje:
de remélem igazad van és nem vagyok örült :D kösz a válaszod
2010. szept. 1. 01:00
 4/11 anonim válasza:
100%

Fáradtság egyértelműen. Ne bulizz a szabadnapjaidon, hanem aludd ki magad, mert így tönkrevágod az idegrendszered. Ismerős a dolog, én 12 órákat szoktam dolgozni, és ha nem alszom legalább 7, kezdek kikészülni. Vizsgák környékén pedig van, hogy 3x alszom egy héten. Olyankor én is szoktam behaluzni dolgokat, de inkább jellemző, hgoy az érzékeim eltompulnak, szürreális amikor megtapintok dolgokat, aztán kb elájulok.

Nem szabad ezzel játszani, mert komoly bajaid lehetnek belőle.

2010. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az idegkimerültség miatt lehet halucinálni.
2010. szept. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fáradt az agyad, lassul a reflex. Addig tegyél meg az egészségedért mindent, amíg nem késő. 20 éves vagy, egy-két buli helyett aludjál inkább. Tapasztalatból mondom. Hajtottam mint az őrült 15 évig bírtam, nem hallgattam senkire, csak dolgoztam éjjel-nappal, és egyszer csak puff kész végem lett. Ma már fele annyit sem bírok, de ha visszafogottabban élek ma is lenne még annyi erőm, mint régen.
2010. szept. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, fáradtság, vigyázz, mert sok kialvatlanság után akár epilepsziás is lehetsze! Legyen meg a napi 7 óra alvás és sportolj valamit!
2010. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Súlyos skizofrén tüneteid vannak! Azonnal fordulj pszichiáterhez,

rokonaidnak nem tűnt fel hogy zavarodott vagy?


Ha szükségesnek érzitek akkor mentővel is fellehet keresni egy pszichiátriai intézetet


üdv

2010. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? mert eddig nem ilyen válaszokat kaptam...
2010. szept. 1. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:

skizofrén=személyiségzavar


Én úgy látom a leírásból,hogy a kérdezőnek nincs ilyen problémája!Egyértelműen kimerült...,sok pihenésre lenne szüksége!

2010. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!