Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha padlót fog a hangulatom....

Néha padlót fog a hangulatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval alapjáraton teljesen rendben vagyok. Vannak céljaim, teszek értük, csinálom a dolgom, sport megvan, barátnő jó lenne de még nincs, általában pörgős az életem, nem unatkozok.


Viszont van olyan hogy (mindenféle előzmény nélkül) néha padlót fog a hangulatom, szar lesz a kedvem meg az önbizalmam meg ilyenek (alapjáraton ezek rendbe vannak)

Ez havonta néhányszor előfordul, nem tart tovább néhány napnál. Ilyenkor kellene valami (valaki?), ami megmotiválna egy kicsit. Tippek?


Az értelmes válaszokat előre köszönöm.


(26/Pasi, egyedülálló, 0 haver, munka megvan, már nem lakok otthon, hobbi is van.)


2011. szept. 5. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
kiegészítés: ilyenkor valahogy semmihez se szokott kedvem lenni, csak aludnék legszivesebben. Pedig normálisan alszom, minden nap kb 22-től kb 7ig. bazi szar ilyen állapotba bármit is csinálni.
2011. szept. 5. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Új barátok, új hobbi? Én megmotiválhatlak, ha gondolod :DDD(ezt olyan aranyosan írtad:))
2011. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Új barátok? Már 2 éve lediplomáztam és a szociális életemnek azzal kb vége is lett. Addig se volt sok, de most abszolút nincs. Edzésen mondjuk szólunk pár szót egymáshoz a többiekkel, de ennyi. kollégák nagy része 5-10 vagy több évvel idősebbek. Fogalmam sincs honnan szerezzek haverokat. bulizni nem szoktam, éjjel alszom és utálom a cigifüstöt.


Nem tudom milyen hobbi kellene ahol ismerkedni is lehet...

alapból ilyen kockulós dolgaim vannak, sokat olvasok, meg az edzés de oda nem dumálni megyek.

2011. szept. 5. 14:47
 4/8 A kérdező kommentje:

"Én megmotiválhatlak, ha gondolod :DDD(ezt olyan aranyosan írtad:))"

ha csaj vagy, akkor gyere ide és adj 1 puszit :)

2011. szept. 5. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen hobbi bejöhet..mondjuk foggalmam sincs, hogy mi érdekel.. Talán valami csapatsport? Esetleg tánc? :) Az a csajoknak is bejön ;)
2011. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A puszit pedig küldöm ;)
2011. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindenkinél van néha ilyen, az élet része. Szerintem ne próbálj meg " menekülni " előle azzal, hogy többet mászkálsz el, meg tudom is én. Ilyenkor általában az ember jobban magába néz, próbáld meg ezt kihasználni, jó alkalom ez arra hogy jobban megismerd önmagad, és esetleg rájöjj, hogy miért van az ingadozás
2011. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Viszont van olyan hogy (mindenféle előzmény nélkül) néha padlót fog a hangulatom, szar lesz a kedvem meg az önbizalmam meg ilyenek (alapjáraton ezek rendbe vannak)"


Leeső vércukorszint? Fáradtság? Kiszáradás? Kellemetlen élmény? Mindenkivel előfordul.

2011. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!