Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyek szert valamennyi...

Hogy tegyek szert valamennyi jövedelemre? 24f

Figyelt kérdés
Szeretnék tanulni, dolgozni, de sajnos nem megy. Olyan pszichés betegséggel küzdök már 6 éve, hogy nem tudok emberek közé menni, és a házat sem hagytam el évek óta. Látott már pszichiáter, 3 évig gyógyszereket is szedtem, de abbahagytam, mert nem hozott eredményt, viszont mellekhatások voltak bőven. Az apám eddig támogatott, de ő már nincs nekem, és teljesen kilatastalan az életem.
2021. szept. 28. 08:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem kilátástalan.. győzd le valahogy ezt a pszichés valamit, aztán dolgozzál, mint a normális emberek.


Nem érdekel, hogy győzöd le, ez nem az én keresztem, megvan nekem a magam baja, de neked nincs is életed.. hátha így akarsz élni, élj így...

2021. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
"hátha így akarsz élni, élj így." Mindennél jobban akarom, hogy ne így éljek, elhiheted.
2021. szept. 28. 08:32
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Számodra valamilyen otthon végezhető munka lenne a legjobb, ami nem jár telefonálással sem.


Pl. iktatás, adatrögzítés, esetleg csomagolás, ilyesmik.

2021. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem könnyű a helyzeted.

Tanulni online is tudsz otthonról, így nem kell menned közösségbe, viszont vizsgákra kénytelen vagy elmenni személyesen.

A munkát illetően esetleg tanácsadóként tudnál egy kis pénzre szert tenni (pl. Avon, Oriflame, Farmasi stb.), igaz ez nem túl fiús, de hirtelen ez jutott eszembe, viszont ehhez meg sok ismerős kell, de interneten is tudsz értékesíteni. Próbálj neten keresgélni "home office" munkákat.

2021. szept. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Pókerezz. Vannak profi csapatok, pl. a PPB (Pro Poker Backing), csak elszántság kell hozzá meg egy bizonyos attitűd. Akár.
2021. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Az remélem világos, hogy ezzel a betegséggel a gyógyszer szedése mellett klinikai szakpszichológushoz vagy pszichoterapeutához kell járni pszichoterápiára. A gyógyszer nem oldja meg a problémát helyetted... Csak egy mankó amíg fejben rendbe teszitek a dolgokat.
2021. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Erre való a leszázalékolás. Ha leszázalékolnak, akkor lesz egy minimális fix jövedelmed.
2021. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Menj el közmunkára.
2021. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Hidd el, mindenkinek megvan a maga baja, és a sajátját látja a legnagyobbnak. Gondolkozz el azon, hogy másoknak miért nem probléma az, ami neked igen.
2021. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Milyen gyógyszereket szedtél? Bocsi, de én azt kizártnak tartom, hogy végigpróbáltad az összes ssri-snri antidepresszáns gyógyszert (akár kombinálva őket egymással), az összes szorongáscsökkentőt (Xanax, Rivotril, Seduxen, Loranxil stb.) vagy esetleg emellé még a szorongásra is használt antipszichotikumokat (Kventiax, Olanzapin pl.) és ezek kombinációja sem hozott semmilyen eredményt mondjuk egy pszichoterápia mellett. Szerintem fogd meg az összes orvosi papírodat ami van és keress fel egy másik pszichiátert, illetve kezdj el akár online (állítólag úgy is elérhető) egy pszichoterápiás kezelést.
2021. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!