Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ,,Látszik a szemén, hogy...

,,Látszik a szemén, hogy elmebeteg"! Ilyesmi tényleg tud látszódni?

Figyelt kérdés
Az ember szemén/nézésén tényleg tudnak ilyen dolgok látszódni? Ti éreztetek már hasonlót? Valaki rátok néz és valahogy az arca és a szemei nem illenek össze, rossz érzésetek támad miatta.

2021. okt. 3. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A demenseknél a zavart epizódok látszanak az elveszett, rémült, iszonyodó vagy üres tekinteten. Igen, mindenki tekintetén, arcán látszik, hogy kiegyensúlyozott vagy sem. Erre való a mimika.
2021. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Szoktam megjegyzéseket kapni a szemem miatt, hogy valami nem okés velem, ijesztő a nézésem, nem túl bizalomgerjesztő. Valahogy nem passzol az arckifejezésemhez, nagyon merevek.
2021. okt. 3. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, látszik, ha valakivel "baj van a toronyban".
2021. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy látszik. Klisé, de tényleg a szem a lélek tükre. Az is látszik, ha valaki totál kattos.
2021. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Exem már az első perctől kezdve gyanús volt a családomnak, barátaimnak, csak akkor még úsztam a rózsaszín ködben, és nem hittem nekik. Onnan látták, hogy exem nem nézett a szemükbe, még akkor sem, ha egy másik pasival lekezelt, "lepacsizott". Anyám szerint egyenesen sunyi tekintete volt.


Én próbáltam azzal indokolni, hogy csak félénk, fel kell oldódnia, stb. Hát, tényleg sunyi volt. Amikor nyeregben érezte magát, bántalmazott, manipulált. Miközben más emberekhez hozzá sem mert szólni. Ha pl. elégedetlen volt valamilyen termékkel vagy szolgáltatással, akkor is csak telefonos ügyfélszolgálattal szemben volt nagy a szája, élőben szólni alig mert. Telefonon viszont üvöltött, mint valami félkegyelmű.


Életem legjobb döntése volt a szakítás.

2021. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!