Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril segíthet új dolgokat...

Rivotril segíthet új dolgokat látnom az életben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, élem a kis mindennapi életem, nem tudom kívülről látni, annyira benne vagyok. Hallottam valakitől, hogy a rivotriltól teljesen ellazult, tudta kívülről szemlélni a problémáit. Segíthet nekem új megközelítést hozni a problémáimra?
2021. okt. 3. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem
2021. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Csak arra, hogy plusz 1 fővel emelkedik a gyógyszerfüggők száma.


Amit te szeretnél azt egy pszichologussal vagy csak tudatosabb eletvezetessel is elered.

2021. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon durván rá lehet szokni, nem ajánlom. Én is csak egy hétig szedtem, de rosszul voltam tőle. Orvosom tanácsára kuka lett a gyógyszernek.
2021. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha meginnál egy sört, csak sokkal ártalmasabb. Inkább beszéld meg a problémáidat külső szemlélőkkel. Ha vannak barátaid, vagy "erre alkalmas" családtagjaid, az a legjobb, de a pszichológust is erre találták ki.

Rivótól csodát ne várjon senki, csak gyors hozzászokást és a mellékhatások széles tárházát.

2021. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem segített miután bevittem 100 mg-ot új dolgokat láttam pl a detoxikálót.
2021. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimfox ***** válasza:
75%
Nem, de a stresszt csökkenthetii annyira, hogy ne akadályozzon abban, hogy kitágítsd a jelenlegi látóköröd. Nincs rá garancia, mindenkinek más gyógyszer hoz eredményt, az alap rpoblémától függően.
2021. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Legális drog, mint a többi benzo. Lehet, hogy lelazít egy időre, de nem lesz tágabb a látóköröd tőle.
2021. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!