Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még ott valaki, aki arra...

Simon Petrikov kérdése:

Van még ott valaki, aki arra a következtetésre jutott, hogy az élet csak akkor szép, hogyha erős az ember?

Figyelt kérdés
Jó gyerekkorom volt, de nem sok feladattal/felelősséggel, és most azokat a problémákat, amiket a legtöbb ember könnyen megold nehezen oldom meg, és ezek a problémák is elegendőek ahhoz, hogy elkezdjek azon szenvedni, hogy az életnek csak akkor van értelme, ha adsz neki (kivéve ha vallásos agy, mert akkor a vallás által kapsz értelmet, ezért irigylem is egy kicsit a vallásos embereket), és elkezdek azon gondolkodni, jogy talán jobb lett volna meh sem születni.

2021. okt. 5. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Te se tudod, jó dolgodban már mit csinálj.
2021. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
De megszülettél. A jó hírem az, hogy te is lehetsz erős ember, a rossz az, hogy ezzel a felfogással nem tudod megvalósítani. Az emberek mikor megszületnek kialakul folyamatosan egy személyiség, éli az életét valahogy és mikor egyedül maradnak a gondokkal, akkor jön rá, hogy milyen nehéz ezekkel megbírkózni. Ha irigyled a vallásos embereket, akkor legyél te is az, foglalkozz vele, olvasd el a Bibliát, abban minden le van írva. Aztán majd eldöntöd neked ez segít-e, úgy élsz-e.
2021. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Én arra a következtetésre jutottam, hogy az élet csak akkor szép ha egészséges az ember, a többi megoldható.
2021. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vallásos vagyok a nehéz helyzetekben azonban én is osszeroskadok és nekem könnyű élet sem jutott osztályrészül :/. Viszont ha belegondolok elég beteg a mai világban hogy csak a siker ami számít, pedig mindenki nem lehet sikeres ebben az insta-elet szerű értelemben hiszen akkor senki sem az.

Próbálom megérteni azt amit a biblia ír a mások szolgalatarol és arról hogy ne nyugtalankodjunk folyton.

2021. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első lépést neked kell megtenni. Senki sem mondta,hogy ha hiszel Istenben,akkor nem fogsz néha szomorkodni, esetleg összeroskadni. Sikeres lehet mindenki,csak ne a más kárára tegye, fontos az alázat.
2021. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!