Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene ?

Valaki segítene ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából nem szeretem annyira az osztály társaim, de annyira amit tanulok azt sem 10.be járok. Körülbelül 2 hetet ha voltam iskolában ebben a tanévben. Amikor szóba jön ez az egész “forog a gyomrom” hányingerem lesz, fáj a fejem és rosszul vagyok. Mindennap rám jön a sírógörcs. Jobbnak tartanám ha nem lennék.. anyukám is tud már ezekről ő azt mondta iskola váltás kellene. De nekem semmihez már nincs erőm. Párkapcsolati gondok is lehetnek, mert nem érzem már jól abban sem magam észre sem veszi, hogy rosszul vagyok pedig mindennap át jön meg sem nyugtat ha bármi van. Nem tudom mi van mostanában velem nem ilyen voltam. Minden apróságon ideges leszek.Nagyon nehezen megy az elalvás napról napra.Alig eszek nappal, nemtudok semmire koncentrálni. Régen mindennap edzettem de már nincs erőm ehhez sem pedig nagyon szerettem.A pénzem is beosztottam régen fontosnak tartottam a jövőm miatt,de már csak abban érzem az örömöm ha vásárolok. Minden választ köszönök előre is további szép estét.

2021. okt. 7. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az iskolapszichológust felkeresni?
2021. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez depresszió, nekem is ez van.
2021. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az iskolapszichológus, ő nem folytathat terápiát. Rendes kamaszpszichológus. A pasiddal szakíts (a sírásból gondolva lány vagy): egy gonddal kevesebb. Meg kell találni az okát. Mért utálod az iskolát? Ebbe gondolj bele.
2021. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van anyukádnak, iskolát kell váltani. És persze a "párodat" is elereszteni, mert nem jó neked. Enni, inni, pihenni, aludni kell, örülni egy jó szónak és egy jó falatnak. A többi majd jön magától.
2021. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Iskola pszhihologusok nekem sosem váltak be illetve vissza hallottam amit elmondtam neki ..
2021. okt. 8. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ne iskolapszichológus, szólj anyukádnak, hogy nézzetek neked pszichológust. Az iskolaváltás önmagában még semmire nem garancia, az okok ismerete nélkül. De ide beírhatnád, mert előbbre jutsz ennek átgondolásával.
2021. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából, ahogy be lépek a terembe rosszul vagyok az ott lévő emberektől. Idegesitoek es gyerekesek. És amiért én nemtudok azonosulni veluk senki nem foglalkozik velem. Még a tanárok is szivatnak engem. A párkapcsolatomban probalok segítséget kérni de az a gond hogy bármiről beszelni próbálunk veszekedik velem. Nem szeretnék nélküle se lenni,itthon is szeretik főleg a keresztfiam ezért nehéz lenne el engednem.
2021. okt. 8. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nehogy már a családod miatt tarts meg egy kártékony kapcsolatot!!! Ha ezt megléped, már a fele teher leesik rólad. Ez az egyik, ami nyomaszt téged.

Az osztályról: nem valószínű, hogy egy egész osztályban senki nincs, aki normális. Keresd a normálisok társaságát. A tanárok hogy szívatnak?

2021. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!