Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lampalazra valami nyugtato...

Lampalazra valami nyugtato hatasu tabletta?

Figyelt kérdés
Furcsa mert alapvetoen nem izgulok semmilyen helyzetben, a legtobb ember szemben egy hatarozott, hangos, magabiztos szemely vagyok... De ha az iskolaban ki kell allnom es eloadast kell tartanom teljesen baparazok... Tudom tudom nem a legjobb megoldas de van esetleg valami amit ha beveszek lenyugtat es nem jon ram a remeges?

2021. okt. 10. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló a problémám, azzal a kivétellel, hogy máskor sem vagyok hangos, magabiztos, de ha előadást kell tartanom nagy nyilvánosság előtt, az a számomra felér egy kínzással.

Ennek ellenére megteszem, amikor szükséges.

Nem ismerek rá gyógyszert, egyszerűen elhatározás, és akaraterő kérdése az egész. Ha mégis valami nyugtatószer segíthetne, akkor az a citromfű tabletta/kapszula talán, amire gondolnék. Semmi más, mivel engem a leggyengébb nyugtató, - ami kemikália - lelassít, nemcsak mozgásban, de a beszédben is.

2021. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!