Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudom a személyiségemet...

Hogyan tudom a személyiségemet vàltoztatni nagyon ellenszenves,ellenséges vagyok az emberekel le kezelő,ezen akarok vàltoztatni...sajna ez az miatt alakult ki mert àtvertek de ez rég volt...hogyan tudok vàltozni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 08:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"kedves leszek az emberekel,jobb szemèly leszek vagy hogy?"- igen, onnantól könnyű lesz kedvesnek lenned

[link]

"Hagyományosan az átalakulás vallási folyamatára utalt, amelynek célja "az ember eredeti alakjának helyreállítása", amely "Isten képmására" irányul."

2021. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na jó.

Ki vettem a kérdést a figyeltek közül

2021. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Próbàltam kedvesnek lenni de több kárt hozzot mint hasznot,kedves vagyok de velem nem kedvesek...elég durva hova süllyedt a társadalom,milyenek lettek az emberek...
2021. okt. 13. 12:29
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha le akarom tisztázni a haragot szembe kell nézzek a sérelmekel amiket elkövetek ellenem,nem tudom valamiért elfogadni őket idegesit elégé...nagy kàrt okoz...nagyon fel tud cseszni...nem tudom hogyan tudnàm egyszer le tisztàzni...
2021. okt. 13. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!