Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan felejtsem el a drogot?

Hogyan felejtsem el a drogot?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom óta érdekelt ez az egész dolog hogy milyen menő meg egyszer tuti kipróbálom stb.. 14 évesen kipróbáltam a sima füvet utána már elkezdett egyre jobban és jobban ez a dolog. Rá 1 évre kipróbáltam a biot és sajna ráfüggtem 2-3 hónapig csináltam minden este a végén már volt olyan hogy amikor gondoltam egyet nem érdekelt reggel van vagy dél vagy este elszívtam 1 pakkot. Sikerült leállnom mert a dilert lecsukták. Utána havonta 1-2x füveztem. Tetszett az egész dolog hogy zsibbad az agyam és hihetetlenül boldog vagyok tőle. Viszont mostmár megint hozzájutottam ehhez a szarhoz és leálltam egy pár napja mert nincs pénzem. Úgy érzem hogy engem ez az életem része. Mióta kipróbáltam a füvet mái napig gondolok azokra az időkre amiket betépve töltöttem. Nem is az hogy rávagyok szokva hanem az agyamban maradt az hogy dejó lenne. Próbáltam már barátokkal lógni meg minden szarsággal elfoglalni a gondolatom de akkor is este olvasgattam róla stb.. Mit tegyek szerintetek ez orvosolható?

2021. okt. 19. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

A marihuánával nincs semmi baj, az nem is drog hanem gyógynövény.


A herbál viszont laborokban előállított szintetikus sz@r amit nem is értem hogy mersz egy kalap alá venni a kenderrel. Arról mindenképpen szokj le. Nem is értem hogy hogy merül fel az emberekben hogy tekerjenek egy patkánymérges-csavarlazítós cigit.


Egyesek azzal indokolják hogy rendes ganját nehéz beszerezni, de könyörgöm, ha nincs torta akkor megeszem a lócitromot?!

2021. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs más akkor váltsd fel a hétvégenti füvezéssel, akkor csak a hétvégét várod, és ehhez tartsd magad. A bio az elég csúnyán nagyon hamar függővé tesz, leépülsz tőle. Ezek mellett keress örömet az életedben tanulj, lógj barátokkal, ahogy telik az idő felejted lassan a bio érzését is, más út nincs. Meg tartsd fejben ha hónapokig mindennap biozol akkor abból rehab lesz, vagy szétmegy az életed, az nem olyan, mint a fű.
2021. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még egyébként nagyon jó esélyed van, hogy letedd ha csak annyi, hogy fejben kívánod az érzést, majd ezt felváltja a kattogás, enni, aludni nem tudsz majd nélküle. Ez nem propaganda szöveg, hanem tapasztalat, én is kipróbáltam nagyjából akkor hagytam abba mint te, de sok ismerős konkrétan zombi nagyon csúnyán leépültek ettől. Ez a bio gec* mindennél rosszabb.
2021. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress más elfoglaltságot. Nekem amióta családom van nincs idő és energiám ilyen szarságokra, ott rohad a ganjám a sufniban már régóta. Nappal nincs rá időm, este meg már minek, elalszom én anélkül is. Herbát nem próbáltam, nem is fogom.
2021. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kemény cucc én leginkább haluzok tőle elég sokat közben nem jár semmi szar dolgon az agyam. Nekem konkrétan olyan egy cigi olyan mintha túladagolnám az lsd-t.
2021. okt. 28. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!