Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Velaxin elhagyastol lehetnek...

Róbert dávid kérdése:

Velaxin elhagyastol lehetnek megvonasi tuneteim?

Figyelt kérdés
50 mg ot szedek julius óta nekem azt mondta a dokim hogy ne szedjem be hagyam abba.
2021. okt. 20. 13:22
1 2
 1/17 Grimfox ***** válasza:

Minden antidepresszáns, és nyugtató elhagyása okoz elvonási tüneteket. Fokozatosan kell letenni, ahogy az elkezdését is fokozatosan csináltad. Így minimális elvonási tünetek lesznek csak, ha lesznek. Első héten felezed az adagot, aztán második héten megint megfelezed, harmadik héten pedig elhagyhatod. Ha még ekkor is olyan elvonási tüneteid vannak, amik problémát okoznak, akkor az előző heti adag felét szedd, vagy megpróbálhatod kétnaponta. Az orvosod nem mondta, hogy másik antidepresszánsra állít át? Ha van helyette másik, nem kell ez a hosszas hercehurca, át lehet váltani a másikra.

Neked nem okozott magas vérnyomást a velaxin?

2021. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen. Én apránként csökkentettem, de így is csak Frontinnal sikerült átvészelnem az utolsó napokat.
2021. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lehet tőle hallucinalni? Mármint a velaxin tol ma reggel 25 ot szedtem be tehát a felét mennyi ideig felezzem le nemtudom hogyan hagyjam amikor kórház ba voltam azt mondtak nincs is szuksegem antidepresszáns ra
2021. okt. 20. 20:58
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem okoz hallucinációt, legalábbis nálam ilyen nem volt. A csökkentgetés heti periódusokban javasolt.
2021. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2.valaszolo: Milyen elvonasi tuneteid voltak?
2021. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Erős szorongás.
2021. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel nem vettem be a velaxint elhagytam 25 mg rol es keptelen vagyok vissza aludni almatlansagom van
2021. okt. 27. 02:47
 8/17 A kérdező kommentje:
Aludtam ossz vissz 3 orat
2021. okt. 27. 04:31
 9/17 A kérdező kommentje:
segitsetek nem tudok aludni mióta nem szedem
2021. okt. 27. 07:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Kerj az orvosodtol Zolsanát. Az egy enyhe altato. Gondolom ez az elvonasi tunet csak atmeneti, szedd addig amig nem leszel tul rajta.
2021. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!