Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SNRI (velaxin) bevétele után...

SNRI (velaxin) bevétele után hőemelkedés van, szedjem tovább?

Figyelt kérdés
3 napja szedem csak, de mindig rosszul leszek tőle. Most bevettem és hőemelkedésem lett, fájnak az ízületeim és a fejem és rosszul vagyok. Mellé Brintellixet szedek. Mi legyen? Ez nem szerotonin szindróma?
2021. aug. 22. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a dokimat hívnám fel és vele egyeztetnék. Én is szedek antideprasszánst, ez azért elég komoly dolog, nem hagyatkoznék arra amit itt írnak.
2021. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hittem ez is csak "mellékhatás". most is hőemelkedésem van
2021. aug. 23. 00:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült végül, hogy a gyógyszer okozta vagy valami más?
2021. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia. Annyi a fejlemény csak, hogy azóta is minden nap 38 körüli lázam van, illetve sikerült beszélnem a pszichiáteremmel. Ő azt mondta, hogy másnál is alkalmazza ezt a 2 gyógyszert egyszerre és még nem okozott ilyen tüneteket másnak. Ebből konkrét dolog ugyan nem derül ki, de én még mindig a gyógyszerre gyanakszok tekintve, hogy más tünetem nincs ami betegségre utalna.
2021. aug. 26. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Folytattad a szedését végül? Hány mg-al kezdted?
2021. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Folytattam, most megyek majd penteken vissza a dokihoz. A kerdes kiirasa ota meg nem voltam. A hangulatomon javit ugyan, de a szorongasom ugyan ugy magasabb, mint elotte volt. Ma a fejem is megfajdult emiatt. Majdnem 6 hete szedem, ennyi ido alatt mar azert csokkentenie kellett volna. Tovabbra is 50mg az adag egyebkent. Ha voltam dokinal akkor leirom o mit mondott.
2021. okt. 13. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elejen milyen mellekhatasokat tapasztaltal? Hanyingered volt tole?
2021. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj mar teljesen hulye vagyok. Azota mas gyogyszert kaptam egy masik dokitol, de arrol is irtam ki egy kerdest, mert az meg nem vitte le a szorongasom. Azt hittem, hogy arra valaszoltal, hirtelen nem is neztem melyik kerdesem nyitom meg. A velaxinnal az lett, hogy rogton abbahagytam es meg 1 hetig lazas voltam utana. Ahogy a valaszom elejen irtam, azota kerestem egy hozzaertobb orvost es kaptam masikat, de egyelore csak felig hasznal. Annak nincsenek mellekhatasai, javitja a hangulatom, de a szorongasom novelte... Aminek a csokkentese a fo cel volt. :/
2021. okt. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!