Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek itt van az ideje...

Szerintetek itt van az ideje a további segítségkérésnek? Szerintem rosszabbodott az állapotom.

Figyelt kérdés
Bipoláris zavarom van és Borderline-om is. Ma baráti társasággal lent voltunk, amikor megjelent exem. Annyira felzaklatott a jelenléte, hogy van bőr a képén megjelennie azok után amit művelt, hogy majdnem hozzá és a kutyájához vágtam a konzerves doboz hamutartót. Iszonyat dühöt is érzek.
2021. okt. 24. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen azt írod rosszabb az állapotod.
2021. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A majdnem szó ott volt,és jó H észhez térrtel időben. Már az hogy betegségtudatod van az jó jel,aki tényleg nm okés annak nincs belátási képessége. Nm tudjuk szedsz e gyógyszert.ilyen helyzetben inkább vonulj el.ne idegeld magad,nem éri meg.azert a kutyát sose bantsd se mást.radhivjak a rendőröket és elvisznek pszichiátriara,zartra és az nem mókás... Kérj időpontot a dokihoz,tud majd segíteni düh kezelésben.
2021. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szedek Ketileptet és Liticarbot. Pont a rendőrségi mizéria tartott vissza.
2021. okt. 24. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiára mindenképp járnod kellene. Elsősorban a borderline miatt, mivel azt nem lehet gyógyszerrel kezelni. Az indulatkezelési problémákat megolhatnád vele.
2021. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeket szedtem én is,de pluszban meg rivotrilt is. Mindig aludj eleget,én egy szigorú napirendet alakítottam ki,10utan már alszok. Nyilván te fiatalabb vagy,de az egészség legyen az első.ne bulizz,ne igyál alkoholt.ez igen xar,de ezt a betegséget így tudod szinten tartani.lefele elég egy rossz nap, ahogy nálad is.nm éri meg.sok fo S ember van aki direkt piszkálja az érzékenyebbeket. Vhol meg kell tanulni lehiggadni,én imádkozok és légzés technikákat alkalmazok. "Kedves anyám és batyjaim +expasi+exanyos elintézték az idegrendszeremet.egy év kellett hozzá hogy rendbe jöjjek vmennyire.ezert mondtam hogy ha ilyen szituációban vagy akkor menj onnan el,mert kihasználják H te úgymond "nm beszámítható vagy.es ez szemét dolog.de ilyen az élet sajna.
2021. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Két dolog miatt gurultam be tegnap iszonyatosan. Az első dolog: Hetekig könyörögtem neki hogy beszéljük meg a gondjainkat. Hárított, hogy nincs semmi baj, de találkozni nem volt hajlandó velem 3 hétig. Mikor végre letolta a képét, mondta hogy másnap megbeszéljük a dolgainkat. Mikor eljött a másnap, este 7-kor jött az üzi, hogy nem ér haza. Ekkor iszonyatosan bedühödtem. Megírtam neki, hogy hagyjon a francba, és ilyen patkány, féreg hozzáállással sosem találkoztam meg. Napok múlva annyit reagált az üzenetemre, hogy küldött egy felfele mutató hüvelykujj emotikont. Ekkor már kínomban röhögtem.


Másik dolog: nagytestű kutyája van, nekünk kistestűek vannak. Az övé nem hagyja békén a kicsiket, a kicsik persze ugatnak mert félnek. Az én ölembe vagy 7x próbált mászni a kutya. Nem veszi észre magát, hogy talán nem kéne erőltetnie a dolgot a nagytestű kutyájával. Ezt ha ma lejön, a pofájába fogom vágni, mert már irritáló. A kutyája meg ne másszon az ölembe.


Rivo nekem is van itthon, néha beveszem. Nem vagyok bulis típus, alkoholt sem iszok. Persze nem aludtam jól most az éjszaka, mert felzaklattam magam ezen a tahón.

2021. okt. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!