Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ilyen helyzetben mi tudna...

Egy ilyen helyzetben mi tudna segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy ha túl sok zavaró dolog van a közelemben egyszerre akkor nagyon rosszul érzem magamat. A mai napon például egy előadáson ültem. A teremben sokan voltunk, kicsi helyre voltam bepréselve, idegenek között. A hajamat felkötöttem, ami nem szokásom és nagyon zavart. Egy olyan pulcsi volt rajtam, ami számomra kényelmetlen volt (viszkettem tőle és a nyakamat is nyomta). A lámpa nagyon világos volt. Az egyik lejátszott videó nagyon hangos volt, ráadásul hirtelen kezdődött, ami megijesztett. Maszk is kötelező, az arcomat zavarta, egy idő után pedig a szemüvegem is zavarta az orromat. Tulajdonképpen minden zavart a környezetemben. Nagyon sokat mocorogtam, állandóan forgolódtam, a lábamat rakosgattam. Firkálni kezdtem, játszani a kezemben lévő dolgokkal. A fejem is megrándult néha, ha szorongok akkor előfordul. Nagyon szerettem volna kimenni és egyedül leülni valahova, de nem tudtam ezt megtenni.

Tudom hogy nem tűnik nagy dolognak, de szinte fizikailag fáj, ha ilyesmik történnek. Szinte zavart leszek, ha ilyesmi történik. Remegek, nem tudok figyelni, mocorgok mint valami dilis egyfolytában. Nagyon kellemetlen érzés.

Mi tudna segíteni nekem egy ilyen helyzetben? Elmenekülni a zavaró dolgoktól nem mindig tudok.



2021. okt. 27. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz bele a GAPS dietba ha meg akarsz szabadulni a mentális bajaidtól
2021. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!