Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi annak az elmebetegségnek a...

Mi annak az elmebetegségnek a neve, ami abban nyilvánul meg, hogy öregasszony kislányos ruhát vesz fel és kislányos frizurát visel?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem elmebetegség, kivéve, ha annak is hiszi magát.
2021. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:
67%
Nem elmebetegség, hanem többek közt annak a jele lehet, hogy a néni (sok mai sorstársához hasonlóan) sose érett meg az öregkorhoz. Lehet, hogy a felnőttkorhoz se. Már száz évvel ezelőtti pszichológusok is megjegyezték, milyen szomorú, hogy az öregkorúak egy részéből nem öreg, hanem bohóc lesz.
2021. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős a kérdés alapjául szolgáló "öregasszony"?
2021. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehet pmd, mániás szakasz, vagy divathóbort, de ennyiből még tippelgetni se lehet!!
2021. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Olvass utána az elmebetegség fogalmának.
2021. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyire kislányos? Mint egy ovis kisgyerek, vagy mint egy nagyobb kamaszlány?
2021. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk is van - kisváros - egy ilyesmi néni, kb 70 éves, de tarka, kislányos ruhákat hord és a szája a homlokáig van kirúzsozva. Szerintem nem elmebeteg, hanem "szimplán" elakadt szegény a személyiségfejlődésben, kb. 50 éve.
2021. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. Kislányt írtam, nem nagylányt. Úgy értem fidres-fodros babarózsaszín ruhák és két copf. Úgyhogy mint egy óvodás. Valakitől azt hallottam, hogy van ilyen elmebetegség, de a nevét nem tudta megmondani, mert ő is hallotta valakitől.
2021. okt. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!