Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elátkozott egy öregasszony,...

Elátkozott egy öregasszony, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megyek ma reggel a piacra krumplit és tojást venni. A pult mögött ül az eladó asszony. Nagy, hasas öregasszony. Haja kontyban. Libazöld melegítő alsó, felső, minden. Kérdem tőle a krumpli kilóját. Aszmondja 200. Mondom nem kell ez nekem, hát ennyiért a boltban is kapok krumplit. Megyek is tovább egy ilyen fiatalabb asszonyhoz. Teszek vagy 100-200 métert. Hallom hogy kiabálnak. Hátra fordulok. Hát az öregasszony az. Szemeit felhúzva mondja a magáét, néz engem közben, mutogat felém. Nem is értettem már mit beszél, tán nem is magyarul mondta. Olyan fejet vágott, mint amikor átkoznak. Azóta nyilal is a fejemben meg a hasamban a fájdalom.


Mit tegyek?



2021. okt. 24. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
"Olyan fejet vágott, mint amikor átkoznak" Mit tegyél? Keress egy jó pszichiátert...
2021. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És az majd kiátkoz?
2021. okt. 24. 18:03
 3/13 anonim válasza:
79%
😂😂😂😂😂😂
2021. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Megkérdezed a cofidis-nél hogy: MI AAZ Á Terv?

??

2021. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmit! Nem lesz baj!🙂
2021. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
És a fiatalabb asszonynak milyen színű ruhája volt? xD
2021. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

a mesékben az van, hogy ha megölik a boszorkányt megszűnik az átok.

nem javaslatként mondom, csak úgy megemlítem...

2021. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem létezik varázslás, nem lehet elátkozni senkit.
2021. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező... Lehet csak a főnökével vitatkozott vagy egy "munkatársával" és közben lehet pont véletlen arra mentél amerre mutogatott arról amit beszél. Az arckifejezés még nem jelenthet átkozást, legfeljebb mérges lehetett valakire valamiért. Bár azt nem tudom milyen arckifejezése lehetett.

Szóval garantáltan csak véletlenek szerencsétlen sorozata történt és nem átokszórás.

2021. okt. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszek az átkokban. Valószínűleg az lehetett - mivel abból amit leírtál, azt vettem ki, hogy kissé lefitymálóan, flegmán beszéltél a kofa asszonnyal, mert drágán adja a krumplit (az őstermelők egyébként mindig mindent drágábban adnak, erre lejobb, legdurvább példám az mikor egyik éveben nyár elején egy őstermelőnél 7000 ft-ért láttam az eper kilóját) - hogy az egyik kolegájának panaszolta nagy mérgesen, hogy milyen bunkó voltál vele (én nem bunkózlak, csak azt mondom amit gondolok, hogy a kofa asszony gondolt) és mivel meglátott, vagy látta, merre mentél rád is mutatott, hogy "Há most mond meg Bélukám... van még egy olyan bunkó paraszt emberke, mint az ott?! (és ekkor mutatott rád) Há képzeld mit mondott ez nekem...".

Szerintem ez történhetett.

2021. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!