Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy gyermekpszichiatria?

Milyen egy gyermekpszichiatria?

Figyelt kérdés
Leginkabb szemelyes tapasztalatok erdekelnenek
2021. okt. 31. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem jó.

Saját tapasztalat alapján egy szerencsétlen gyermekre semmiképpen nincsen jó hatással.

A menete úgy néz ki hogy bekerülsz mindenféle vizsgálatot végeznek rajtad(Pl: nekem az volt hogy ehy kicsit sebes volt az ujjam és egyböl úgy viselkedtek mindha egy brutális baleset áldozata volnék.)

A vizsálatok után kijelöltek nekem egy szobát amiben az ablak le volt szögelve.

Mentálisan beteg emberekkel voltam körülvéve és ez nagyon kellemetlen volt mivel én nem ilyen betegség miatt voltam ott.

A gyereket nem lehet látogatni.

Az orvosok leszartak engem volt amikor lehajtott fejjel ültem az ágyamon és valami szerencsétlen takarítónő odaszólt hogy: Mi van szar az élet?

Az ott eltöltött egy hetemben nem tudtam mást csinálni csak nézni a falat később azon a kis folyosón járkáltam fel-alá.

Emberekkel akkor érintkeztem csak úgymond mikor vizsgálatokat végeztek és mikor vért vettek, nem tudom szerencsétlen doktort hogy a picsában vették fel oda de vagy 10-szer megszúrta a kezem mire megtalálta az eremet.

Volt amikor már azt hazudtam az ügyeletes orvosnak hogy nagyon fáj a hasam hogy valaki figyeljen már oda rám végre.

Nyilván ez az orvosoktól is függ de mondok valamit.

Sajnos 10 ből 8 orvos ilyen.

Nem tudom milyen okból kérdezed ezt és hogy milyen korú vagy(Ha elmondod óvatosan írd le mert 16 alatt letilthatják a fiókod ha csak úgy simán kiírod ide.) Ha ön egy szülő azt tudom ajánlani ha van más megoldás semmiképpen nem jó a gyermekpszichiátria mert egy gyerek mentális állapotára nézve nagyon nem egészséges.

Ha gyerek vagy és beakarnak oda vinni tiltakozz akár mutasd ezt az üzenetet meg nekik.

Jobb megelőzni hogy valaki gyerekként ilyet éljen át.

Remélem tudtam segíteni:)

2021. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eloszor is, koszonom a valaszodat

Masodszor, 16 eves vagyok es az a gaz nem tudok ellene semmit se tenni, muszaj odamennem par het mulva sajnos:(

2021. nov. 1. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Őszintén remélem hogy neked nem lesz olyan rossz élményed ott mint nekekm.

2021. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Borzalmas.....
2021. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!