Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiadnál egy 50 perces pszichot...

Kiadnál egy 50 perces pszichoterápiás ülésért 20.000 forintot?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2021. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Pszichoanalízisre biztosan nem. Egyéb pszichoterápiás irányzatoknál, ha egy olyan szakemberről van szó, aki biztosan tud segíteni - és lenne bőven pénzem - akkor igen. Egyébként szerintem felesleges 20.000 Ft-ot kiadni, mivel már 15.000 Ft/55 perces áron is nagyon jó klinikai szakpszichológusokat lehet találni.
2021. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez csak simán drága. Az átlak ilyen 12-16 ezer.

Nincs rá pénzem, de ha lenne és tudnám, hogy jó, akkor kiadnék.


Unokatestvérek külföldön jár terápiára.

Ott 45 perc 32000 Ft átszámítva.

2021. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Es meg csak nem is egyszer kell kiadni, hanem honapokig/evekig... Elegge tulertekelik magukat...
2021. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Biztosan nem.
2021. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2021. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
pfff, ha ezt tudom mentem volna inkább pszichmókusnak
2021. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
A pszi kezdetű "orvosok" nekem olyan, mint a bunge jumping. Még én fizessek?! Nooormális? Ha nekem fizetnek, akkor se biztos, hogy belemegyek, de esetleg meggondolom.
2021. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Bezzeg ha eltörik a lábad vagy baleset ér követeled, hogy lássanak el.

Van akinek pszichés gondja van.

Attól, hogy neked nincs ilyen gondod még másnak lehet emiatt horror az élete!

2021. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus vagyok, egy ideje ennyit kérek egy alkalomért és eddig smindenki azt nyilatkozta hogy nagyon megérte nekik, az eredmények pedig jöttek. Egyrészt egy rövidtávú fókuszált módszert alkalmazok tehát nem kell évekig fizetni, másrészt ennyiből megengedhetem magamnak a jobb képzést, szupervíziót, kevesebb ügyfelet kell vállalnom és nem szakadok ezerfelé, jobban ott tudok lenni egy ülésen tehát hiszem, hogy minőséget is jelent az ár. (Mellette önkénteskedem is, nem csak fizetősen fogadok) Az egyik szakterületem a munka/karrier, több embert kísértem keresztül a karrierváltáson, előléptetésen, munkahelytaláláson, és az új fizetésükből hónapokon belül megtérült a rám fordított összeg. Befektetés, kinek ez, kinek más.
2021. nov. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!