Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 21 évesen öregnek érzem...

21 évesen öregnek érzem magam, normális vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves nő vagyok.

Pontosabban úgy érzem,hogy a fiúknak inkább a 16-18 éves lányok imponálnak,és én már öreg vagyok. Olyan hamar elszaladt pár év,és beleszoktam abba hogy mindig mindenki ezzel jött hogy fiatal vagyok még stb.. de már egy ideje nem mondják ezt, hogy túl fiatal vagyok. Valószínűleg az lehet a gond,hogy nagyon nehéz gyerekkorom volt,sose élhettem ki magam. És lelkileg úgy érzem magam mint egy sokkal idősebb nő. Nézegetem magam a tükörbe hogy uristen ugye nincsenek még ráncaim stb.. tisztába vagyok ezzel,hogy ez nem normális dolog. A világ felé ezt nem is mutatom,mosolygós,boldog vagyok,de belül ezen őrlődök magamba. Járok pszichologushoz is. Egy nagyon jó barátom,azt mondta,hogy egy 18 éves meg egy 21-4-5 éves lány között külsőleg nincs semmi különbség általába,és hogy ugyan olyan "kapós vagyok" mint egy tinilány. Ez tényleg így van? Úgy érzem ez megnyugtatna engem,ha hallhatnám ezt valakitől,akit nem ismerek,mert lehet a barátom csak jót akart nekem.

Ne nézzetek engem bolondnak :D valamiért manapság nem vagyok jól lelkileg.

Köszönöm szépen ha leirjátok a véleményetek arról amit írtam,meg más építő jellegű dolgot is, főleg férfiak véleményere lennék kíváncsi.


2021. nov. 9. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy normális.
2021. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Neked valószínűleg pszichológusra lenne szükséged, komoly gondok vannak fejben nálad.
2021. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2: Ennyire hülye vagy? Direkt írta, hogy jár pszichológushoz..istenem.


Kérdező: Hülyeség a gondolatod, kíváncsi lennék mire alapozod ezt az egész ostobaságot.

2021. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Leírtam mindent a leírásba.

Járok pszichologushoz,és pszichiáterhez is jártam.

Szerencsére nincsenek komoly gondok a fejembe :D nincs olyan mentális betegségem.

Szimplán az,hogy évekig korházba járogattam,sok hetet bent kellett töltenem,és a gyerekorom se volt fényes. Ez nálam ilyen jellegű élet kezdeti válságba csapódik ki.

De köszönöm az építő jellegű hozzászólást.

2021. nov. 9. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkodjál ennyit! Nagyon jó, hogy észrevetted, mekkora szamárság ez, és ha legközelebb is észreveszed, hogy valami nagy szamárságra gondolsz, akkor egyszerűen hesegesd el! Nem kell minden hülyeségre pszichoanalízis. Fókuszálj a valós problémáidra.
2021. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne butáskodj; a legszebb éveid előtt állsz...! Élvezd! (Bárcsak visszamehetnék az időben...)
2021. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb normális ember is szokott hülyeségekre gondolni. Ezt tartsd szem előtt. Addig vagy fiatal ameddig te annak érzed magad.

Én 26 éves vagyok, a munkahelyemen sokkal jobban kijövök az idősebbekkel. Még a humoruk is jobb.

2021. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kedvesek vagytok :) igyekszem.

És a fiús részről mit gondoltok?

2021. nov. 9. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:
A 16-18 éves lányok, bocs, hogy ezt írom, de gyerekek. Te most érsz bele a legszebb, legjobb éveidbe. Ha találsz egy normáls fiút minden oké lesz. Se pszichológus, se semmi nem kell. Legyen egy kis önbizalmad! :)
2021. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kor kevesbbe fontos, mint maga a szemely teljes egeszeben.

A tinilanyok nagyon igyekeznek extraribisen nyomulni (persze nem mindenki, ez nem sertés, de ha egyszer az tűnik fel ezt most engedjük meg)

Szerintem ez kelthet benned egy hamis latszatot. Hidd el, egy normalis pali nem eletkort nez, hanem összkepet. Mellesleg kb 35-ig nyugodtan engedd el a korod miatti aggódast, kicsit sortolj, probaldd meg "szeretni magad" marmint lelkileg azt jó lesz!

2021. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!