Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol lehet skizophren betegnek...

Hol lehet skizophren betegnek normalis 8 órás munkat talalni?

Figyelt kérdés
3 éve rendbejött az életem most is dolgozok 12 órában de csak 7 napot es tudnek dupláját is, Ez mivel járna elvehetik a rehab jarulekot nem bánnám csak normalis fizetesert vagyok hajlando dolgozni nem minimalbérért hol kaphatok ezzel a diagnozissal nirmalis allast erettsegim van ugyan csak de a tovabbtanulastol sem riadok vissza azt a napi egy szem gyogyszert beveszem helytalltam 3 evig a mostani munkahelyemen de szivesen kiprobalnam magam mas teruleten is

2021. nov. 11. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel a diagnózissal akkor kapnál normális állást, ha valami piacképes tudásod volna. Az érettségi nem az.
2021. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárhol, ahol más dolgozik, ezt a betegséget nem kell elmondanod, nem tudnak róla, de lehet, hogy nem is érdekli őket. És vannak állások, melyek kifejezetten fogyatékossággal élőknek vannak fenntartva. Ha nem bánod, hogy mindenki megtudja, hogy az vagy...
2021. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idén eltörölték a felső pénzbeli limitet így a rokkantsági mellett is dolgozhatsz. Nm kell lemondanod róla.helyben érdeklődj, családsegítoknel, háziorvosnal,hogy tudnak e helyben vagy közeli városokban kifejezetten mentális betegségben szenvedőknek munkalehetőséget,vagy munkaügyin.Nálunk sze-fonak hívják. Legtöbb"normális munkanal kötelező az alkalmassági vizsgálat,mely során alairattatnak papírt ha letagadod a betegségeket az nm ok. Ha teheted tanulj szakmát, nagyon jól keresnek a szakmunkások most.
2021. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ahol most vagyok az jo lenne mert portas vagyok egy szakközepiskolaban csak igy hogy fele annyit dolgozok meg igy is leves a penz mar arra gondoltam hogy beszelek az igazgatoval hogy vegyenek fel teljes munkaidoben aztan ha leveszik a szazalekot hat leveszik meg ugy is tobbet keresnek
2021. nov. 12. 03:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!