Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálnál ha a barátnőd/ba...

Mit csinálnál ha a barátnőd/barátod öngyilkos lenne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel 3 éve együtt vagytok.

2021. nov. 13. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Erre nem lehet válaszolni, nagyon idióta és provokatív kérdés
2021. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy túl lehet lépni?
2021. nov. 13. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Így info híján csak általánositva lehet rá válaszolni . Több fügvénye van a kérdésnek . Érzelmi szálak mennyire voltak erősek és mit jelentett számodra ? Idővel túl lehet lépni de és itt jön a de , még hosszú idő után is fel rajzolódik az elvesztése az utána keletkezett űr. Ezt az űrt kell kitöltened valamivel vagy valakivel ahhoz , hogy a hiánya ne okozzon benned nagy fájdalmat . Minél erősebb volt a kötelék az irányába annál nehezebb fel dolgozni .
2021. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Én is öngyilkos lennék.
2021. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Értesíteném a hatóságot, és a hozzátartozóinkat, aztán megszervezném a temetését.

Ha minden "kötelző" lement, akkor szerintem kivennék néhány hónap fizetetlen szabit, vagy felmondanék, és utaznék egy pár hónapig, illetve nem lennék elérhető senkinek.

Semmiképp nem maradnék otthon, vagy ott ahol éltünk előtte.

Próbálnék leltározni fejben, csak amit érdemes csak ami szép volt.


Aztán ha ennek vége, valószínűleg elköltöznék másik végébe az országnak, vagy külföldre.

2021. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!