Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek az iskolában. Mit tegyek?

Félek az iskolában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tesi órán minden nap röpladbázunk csapatokba és ez egy jo ideig igy is lesz… nekem nagyon rosszul megy, utoljára választanak stb.

Mar most stresszelek a jövő hét miatt. Sose tudom visszaütni a labdát, a többiek nevetnek rajtam a hátam mögött vagy beszólogatnak és nagyon rosszul érzem magam mert mindeki komolyan veszi a csapatjátékot és én rontom el. Már fáj a hasam és rettegek az óráktól hetek óta. Mit tudok csinalni ezzel?


2021. nov. 13. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Szia. Próbáld megkérni a tanárt, hogy amíg az osztálytársaid játszanak te erősíts vagy csinálj mást :)

Amúgy meg nem a világ vége, ha a röplabda nem az erősséged

2021. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál de sajnos a tanárom nagyon durván erolteti ezt es azt akarja hogy mindenkinek nagyon jol menjen :(
2021. nov. 13. 19:40
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha gondolod, szólj a szüleidnek!
2021. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az osztálytársaid nagyon komolyan veszik a röplabda meccseket, akkor két lehetőséged van: az órákon gyakorlod a különböző ütéseket vagy megkéred a tanárt, hogy neked adjon más feladatot.

A röplabda nem az a sport, amit mindenképp erőltetni kell ha nem megy. Nem te vagy az egyetlen, minden osztályban van legalább két-három gyerek aki utál röplabdázni. Rengeteg egyéb sport van, így mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt.

2021. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Beszeltem mar anyukammal o tud tamogatni de sajnos a helyzettel enm tud mit kezdeni
2021. nov. 13. 19:44
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
A tanárod ostoba. Egész órán röplabda meccsek vannak, vagy az első felében gyakoroljátok a különböző technikákat, és vannak páros feladatok? (4#)
2021. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Heti 5 orabol 3 vegig jatek a masik ketton az ora elso felebe erosites vagy futas es a masodik felebe van a jatek.
2021. nov. 13. 19:47
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanez volt velem is, semmiféle csapatjátékban nem tudtam lelkesedni, de nem is törekedtem rá, hogy ebben megfeleljek. Letojtam. Te attól szenvedsz, hogy ilyen rettenetesen elismerésre vágysz.
2021. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Abszolút nem várok semmiféle elismerésre. Én a szorongast akarom megszűnetni magamba és hogy ne nézzenek le a többiek. Az hogy elismerést várnék az joval odebb van…
2021. nov. 13. 19:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz helyzet. A szorongás csak akkor szűnik meg, ha a legjobb képességeid szerint odateszed magad a röplabda meccseken, és fejben eljutsz oda, hogy nem érdekel, mit gondolnak a többiek, mert te megtettél minden tőled telhetőt. Elég sokat elmond az osztálytársaidról, hogy valakit a sport teljesítménye miatt lenéznek/kinevetnek.
2021. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!