Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztettem onmagam es nem...

Elvesztettem onmagam es nem tudom mit csinaljak?!

Figyelt kérdés
Ugy erzem semmi ertelme annak hogy elek nincsenek celjaim,hobbijaim nem erdekel igazan semmi csak varok arra hogy meghaljak.Probaltam keresni celokat meg hobbikat de nem kotott le semmi es faradt is vagyok hozzajuk.Voltak barataim de egy ido utan ram unnak az emberek es tovabb allnak.Pedig nagyon jo barat/baratno tudok lenni szerintem.Ez ugy kb 3 eve tart.Jartam pszichologusnal 2-nel is de azt mondtak nincs semmi gond.Kicsit ugy erzem szet esett a szemelyisegem es eltuntek a tulajdonsagaim.Csak szeretnek mostmar igazan boldog lenni mint regen.
2021. nov. 13. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor keressél másik pszichológust, mert ilyen szintű motiválatlanságra nem lehet azt mondani, hogy nincs semmi baj. Hacsak nem te mutattál az itt leírttal ellentétes képet magadról. Megkockáztatom, hogy lehet, hogy még gyógyszeres kezelés is elkelne nálad. Fordulj klinikai szakpszichológushoz vagy pszichoterapeutához.
2021. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan kozoljem a szuleimmel?Nem fogadnak el es azt mondanak hogy nincs semmi bajom vagy hogy ezt csak bekepzelem magamnak.A pszichologusok pedig eddig se jottek be nagyon.
2021. nov. 14. 00:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Még iskolás vagy? Akkor legalább az iskolapszichológushoz menj be.
2021. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen

Nincs iskolapszichologus.Vagyis hat van de nem dolgozik most.

2021. nov. 14. 00:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem? Mégiscsak próbáld a szüleidet meggyőzni, hogy keressenek másik pszichológust, mert nagyon rosszul érzed magad. Ha már kétszer elvittek, akkor nem utasítják el alapból ezt a kezelést! A háziorvost is lehet kérdezni, hogy hol van ingyenes pszichológusi ellátás.
2021. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A szuleim mas problemaval vittek el,errol semmit nem tudnak.Egyepkent koszonom a valaszaid.
2021. nov. 14. 00:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ismerős, évek óta élek így és nem jobb

addig volt jobb míg volt valaki akivel kitölthettem az életem, de sajnos eldobott magától nem voltam elég jó :/ és megint a teljes üresség

keress magadnak valami ÚJJAT ami boldoggá tehet, hidd el vannak még ilyen dolgok nehéz megtalálni de aztán boldog lehetsz

2021. nov. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha a pszichológusnál más probléma miatt voltál, akkor arra mondták, hogy nem áll fenn és nem a depresszióra, amiről be se számoltál nekik. Pszichológus kell.
2021. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7# Ugyanez tortent de nem talalok senkit/semmit akihez/amihez annyira tudnek kotodni hogy adna ertelmet az eletemnek.


8#Koszonom.Majd talan megprobalom.

2021. nov. 14. 12:30
 10/11 anonim ***** válasza:
lennél az életem kérdező?
2021. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!