Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik a kameráktól való...

Létezik a kameráktól való félelem?

Figyelt kérdés

Remélem azt, hogy jó kategóriába írtam ki a kérdést. Az lenne a kérdésem, hogy hallottatok-e már olyat hogy valaki attól retteg egész élete során hogy valahol valamilyen kamera felveszi őt, esetlegesen felkerül az internetre mémként vagy valamilyen megalázó helyzetben?


Sajnos, az én életem ez meg keseríti, sehol nem tudom magam elengedni, utólag az on gondolkozom, hogy hol lehetett kamera, ami felvett és hogyan tudnám ezt kiderítni. Ehez pszichológus szükséges már?


2021. nov. 15. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne a pszichológus hisz ahogy elmondod, ez már nehezíti a mindennapjaid. De van ilyen amúgy. Az elmúlt 2 hónapban volt 2 ilyen mozifilm erről és elég ilyesztő volt, pont erről szól, hogy mi van ha lefotóznak és felkerül a netre. A kamerázás is hasonló.
2021. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen pszichológiai témájú volt? Erről az oldaláról megközelítve? Vagy egy rendes film?
2021. nov. 15. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendes film de ilyen témában. Nem jut eszembe a címe.
2021. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!