Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Joga van egy pszichológusnak...

Joga van egy pszichológusnak ezt mondani?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy szerinte enyhén autista vagyok....igen igen tudom vannak fura dolgaim és tudom hogy valahogy "más" vagyok.de ezt nem értem miért mondta.nincs semmi bajom..

2021. nov. 17. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lenne hozzá joga? A klinikai szakpszichológus feladata a mentális zavarok diagnosztizálása és a kezelése. Amennyiben "sima" pszichológushoz jársz, neki is joga van elmondani a véleményét.
2021. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Joga? Miért ne lenne joga? Ez a dolga.
2021. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el több pszichológushoz, lehet mást fognak mondani.
2021. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem bántásnak szánta, ahogy a köznyelvben használják. Nyilván esélyt lát rá, talán biztos is benne, hogy enyhén autista lehetsz. Ez a munkája, hogy diagnosztizáljon, nem megsérteni akart. Ha valakinek mentális problémája van, kezeli, segít neki. Ennek pedig az alapja, hogy közli az illetővel, micsoda. Ha esetleg abban már nem tud segíteni, elküld máshoz.
2021. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
Ne jarj ilyen gyokerekhez.
2021. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!