Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rögeszmésen(kényszeresen...

Róbert dávid kérdése:

Rögeszmésen(kényszeresen ragaszkodom egy nőhöz,nem vagyok belé szerelmes mikor múlik el?

Figyelt kérdés
tehát van egy ismerősöm aki rá járt a nőre,és engem ez zavar pedig nincs köztünk semmi.és írjkálja nekem a csávó hogy épp filmeznek együtt,ez meg nekem nagyon rosszul esik és elsírom magamat féltékenykedek (pedig nincs köztünk semmi. és ilyenkor feszült is leszek nagyon. 2 éve le feküdtem vele,azóta csak facebook on tartom vele a kapcsolatot,időnként ha válaszol. össze szeretnék jönni vele de kicsit már túlzásba viszem az egészet. az is lehet hogy a pali kamuzik csak hogy felidegesítsnen engem. igazából el akarom felejteni a lányt de valahogy mindig vissza jön és rá írok kényszeresen,nekem van egy ilyen betegségesem.pedig csak egy drogos r*banc. 29/F

2020. okt. 22. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég szar életed lehet.
2020. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Tiltsd le a csajt mindenhonnan és felejtsd el. Ha eddig nem kaptad meg, ezután sem fogod.
2020. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szegény nő. Neked sürgősen terápiára lenne szükséged.
2020. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen szar életem van , sose volt barátnőm sose szexeltem és 29 éves vagyok. hozzáteszem a nő skizoaffektiv zavaros és drogozik és piál is , egy ilyen nő után menjek?M
2020. okt. 22. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt irtad, hogy 2 evvel ezelott lefekudtel vele?
2020. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha talász magadnak barátnőd, akkor fog elmúlni.
2020. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kissé zavaros.

Ha két éve lefeküdtél vele, akkor miért írod, hogy nem szexeltél soha?

2020. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem is szex volt igazából,mert kicsit rá paráztam a dologra felkeltem az ágyból és elkezdett folytogatni :D:D:D
2020. okt. 22. 19:38
 9/10 A kérdező kommentje:
de bedugtam neki párszor
2020. okt. 22. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egymáshoz illetek.
2020. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!