Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vény nélkül lehet nyugtatót...

Vény nélkül lehet nyugtatót kapni?

Figyelt kérdés
Nagyon kivagyok már az egész napos szorongástól iskolában. Alapból nagyon rosszul érzem magam tömegben,iskolában meg még jobban stresszelek. Ha ki kell állnom az osztály elé pl feleléskor már annyira remegek hogy majdnem elájulok. 16 éves lány vagyok, a szüleim nem foglalkoznak ezzel szerintük semmi bajom csak most ez a divat es bemesélem magamnak, így pszichológushoz sem tudok menni

2021. nov. 22. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Növenyi alapút tudsz venni.


Pl wörishofener nervenplege

[link]

2021. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Hallod odamész az iskolaritkársághoz és kéred hogy menny pszichológushoz. Minden iskolába jár egy. Teljesen ingyenes
2021. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Erre nem nyugtató kell, hanem pszichológus
2021. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Keresd fel az iskolapszichológust. Ez nem játék. Az én anyám is fél vállról vette, most 2 gyerekes anyaként kínlódom a pszichés betegségeimmel. Megkeserítik az életemet. Kezelés nélkül csak romlani fog. Kezdeti fázisban kell elkapni, mert később már az orvosig elmenni is tortúra lesz. Neked is nagyon "felelősségteljes" szüleid vannak...
2021. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok suliban sem elmenni, elvileg "nem fogad idén csak úgy diákokat mert túl sokan járnak hozzá és nincs időpontja". Nincs olyan nyugtató amit pl beveszek azelőtt amikor tudom hogy idegeskedni fogok suliban és akkor negnyugtat valamennyire 1-2 óráig?
2021. nov. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!