Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet kapni valami vény...

Lehet kapni valami vény nélkül kapható gyógyszert vagy gyógyhatású készítményt ami nyugtató hatású és jól lehet aludni utána?

Figyelt kérdés
Pánikrohamaim vannak és állandó jelleggel szorongok, hetek óta nem tudok rendesen aludni és már beleőrülök mert emiatt is szorongok így már amikor álmos lennék se tudok aludni. Megőrülök, órákba telik mire elalszok utána pedig 1-2 óránként felébredek és közben sem érzem azt hogy valami mélyen aludtam volna. A pszichológushoz jövő hét után kell mennem először addigra kaptam időpontot de kéne valami amivel kihúzom odáig.

2015. máj. 22. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami macskagyökér tartalmút nézz, pl Valeriana
2015. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valeriana relax.
2015. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó mondatodat nem szégyelled?? Hát mi az hogy "kell mennem"??? Pszichológushoz nem kötelező menni ha nem akarsz akkor ne menj. Nem kötelező hogy kell :I


A kérdésedre válasz hogy írass fel háziorvossal szorongásoldót. Vagy patikában van nyugtató valeriana, jutavit valeriana meg ilyenek

2015. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem.

A szorongó ember pont attól válik szorogóvá,hogy a környezete állandóan letrofolja valamiért.Tapasztalat.

2015. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Most rám célozgatsz?
2015. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az utolsó,akkor nem csak célozgatk.Kimondtam nyiltan.Nem?
2015. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen kimondtad nyíltan és ki kérem magamnak. A kérdező kiírt egy kérdést és én legjobb tudásom szerint válaszoltam rá. Mivel nem te írtad ki a kérdést nem neked válaszoltam szóval ne szóljál bele a dolgaimba! na szevasz
2015. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó akkor én szólok bele a dolgaidba, mert nekem írtad. Nem, nem szégyellem az utolsó mondatomat, nem tudok minek kell belekötni. Saját akaratomból úgy döntöttem elmegyek pszichológushoz, időpontot jövő hét utánra kaptam ezért akkorra KELL mennem. Nem előtte, nem utána hanem akkor. Szerintem ez egy értelmes magyar mondat akkor is ha kiforgatod amit írtam.

Amúgy köszönöm a válaszokat, vettem is már egy Valeriana Relaxot, kipróbáltam. Beszedtem és végül is ellazított meg aludtam utána valamennyit. A szorongást oldja bár volt egy pánikrohamom kelés után, de legalább előtte nyugodt voltam pár órára. Arra jó hogy lefekvés előtt ne szorongjak.

2015. máj. 22. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:

1.Azt kérsz ki magadnak,amit akarsz

2. Ez egy nyilvános fórum,tehát mindenki szabadon megnyilvánulhat.

Te is én is bárki.

3. A kérdező problémával fordult hozzánk ,amire nem kioktatást vár válasznak,hanem segítséget.Egyébként az elszámoltatás nem tisztünk.

4.Egyébként meg "szevasz" ,hogy pontosan idézzelek,bár nem vagy arra érdemes.

A kérdésre reagálva,ami a lényeg.Természetes szorongáscsökkentő gyógynövény a citromfű.Teaként érdemes fogyasztani.

Vannak speciális összetételű gyógynövénykeverékek kimondottan stresszoldásra,szorongás csökkentésre.Igény szerint,mellékhatás nélkül fogyaszthatóak.Olcsók nem utolsó sorban.

Homeopátiás szerek közt talán a legismertebb a Sedativ PC.

Ez utóbbi tudomásom szerint patika termék,de vény nélküli kapható.

Én teázom szükség esetén.Egyébként ezek a teák a vérnyomást is normalizálják.

2015. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írass fel házidokinál frontint, a vény nélküliek semmit sem érnek itt már.

Este beveszel egy 0,25 mg-ost, attól rászokni nem fogsz, de aludni igen.

2015. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!