Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van a felnőtteknek valami...

Van a felnőtteknek valami hasonló oldal, mint a gyerekeknek a Kék Vonal? Nagyon szükségem lenne már valakire akivel beszélhetnék.

Figyelt kérdés

Fiatal felnőtt vagyok, szóval a Kék Vonal már kiesett nálam, habár tinikoromban sokat használtam és nagyon hasznos volt számomra, sokmindenen átsegített. Most egy elég nagy krízishelyzetbe kerültem, és nagyon rossz, hogy senki nincs, akivel megbeszélhetném a gondjaim. Vannak barátaim, de ők is fiatalok még, és nem nagyon érzik át azokat a fájdalmakat amiken én megyek keresztül az utóbbi 1 évben, ezért nem is nagyon segítenek.


A lenyeg, hogy mentálisan nagyon elfáradtam, és magam alatt vagyok. Túlzottan is. Légyszíves, ha valaki tud akármilyen lelkisegély oldalt ahol tudok legalább ingyen pár tartalmas üzenetet váltani valakivel, ne tartsa magában, nekem nagyon sokat jelentene. Lehet akár magyar vagy angol nyelvű is. Sajnos nincs lehetőségem a környékemen pszichológushoz menni, mert nem állok úgy anyagilag se, hogy megengedhessem magamnak.



2021. nov. 23. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. nov. 23. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt pszichológussal is tudsz 3-5 alkalmat beszélni. De valahogy próbálj meg kispórolni egy terápiát.

2021. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia! A Kék Vonalat fiatal felnőttek is hívhatják, 24 éves korig.


Akik pedig elmúltak 24 évesek, azoknak több lelkisegély-vonal is elérhető, ezen a linken olvashatod el hogy melyik mire specializálódik: [link]


Ezen kívül, a böngésződbe írd be hogy családsegítő szolgálat, és kerületet vagy várost ahol élsz. A lakcímedhez tartozó családsegítőnél kérdezd meg, hogy dolgozik-e náluk pszichológus, hátha szerencséd lesz és tudsz hozzá járni.


Akár a háziorvosodat is megkérdezheted, hogy tud-e ajánlani valakit.


Ezen kívül itt is tudsz ingyenesen pszichológust keresni: [link]


Tarts ki, mindig van megoldás, nem vagy egyedül!

2021. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek!
2021. nov. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!