Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért imádom ennyire a vér...

Miért imádom ennyire a vér látványát?

Figyelt kérdés
Kiskoromban elájultam ha vért láttam. Aztán 14 évesen elkezdtem karcolgatni a kezem, aztán vagdosni magam és élveztem ahogy folyik a vérem és nem leszek rosszul tőle. Egyre mélyebbre vágtam és egyre jobban tetszett a vér látványa. Volt már olyan hogy alig bírtam elállítani a vérzést, annyira mélyre vágtam és abban a pillanatban mintha valami eufórikus állapotba kerültem volna, mikor megláttam a sok vért. Azóta is arra vágyom hogy újra azt érezzem. Úgy érzem boldog lennék a sok vér látványától és újra meg akarom tenni, de most még mélyebbre szeretnék vágni hogy még több vért láthassak. Beteg vagyok vagy ez normális? Egyébként nem általános okok miatt vagdostam magam, először csak azért hogy legyőzzem a vértől való félelmem és ez lett belőle :D

2021. nov. 26. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Orvos. De gyorsan.
2021. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon gyorsan keress egy pszichiátert! De tényleg gyorsan!
2021. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1%
Nem vagy te beteg.Vannak vámpírok akiknek nem volt senkije hogy beavassa őket a dolgokba,és ennek hiányában önmaguknak kell fölfedezniük.
2021. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem keress fel pssichológust.

Én nem ítéllek el, megértem ha számodra a vér látványa izgató.

Viszont általában az ilyen cselekvések egészséges személyíségben nem jelenik meg.

A saját érdekedben keress fel. El is fertőződhet a vágás.

Ha netán rossz helyen és mélyen vágsz, inat vagy ütőeret is eltalálhatsz.

2021. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A vér, mint anyag, az élet természetes része, ezért a látványától önmagában nem kellene félnünk, iszonyodnunk tőle. Viszont a te lelkesedésedet iránta mindenképpen fontold meg, hogy megbeszéled egy szakemberrel is, a saját biztonságod érdekében.
2021. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Valami hiányzik az életedből, talán hogy sikeresnek, bátornak érezhesd magad. Pszichológussal beszélj mindenképp, mert ez nem normális (természetesen). Felnőtt korodban rohadtul bánni fogod azokat a hegeket, látszani fognak, ciki lesz.
2021. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
70%
keress fel egy orvost, nincs ilyen hogy vámpír cagy stb.
2021. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!