Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon nem bírom tovább és teljesen ki vagyok 3 éve van pánikbetegségem, voltam mindenféle kivizsgáláson, szakembernél egy kis időre segített de újra felbukkant, sajnos ez a betegség annyira kiábrándít hogy már nem látom értelmét az életemnek. Ma pl.egész nap szédültem, gyomoridegem volt. Senki sincs a környezetemben akivel tudnék beszélni, ha valakinek erről a problémámról említek eltávolódnak tőlem, már elég negatívan látok mindent. Aki tudna pár tanácsot adni nagyon megköszönném.
2021. nov. 29. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass a pszichiáteredre.
2021. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség természeténél fogva időről időre újra feltűnik, de ez nem jelenti azt, hogy ne tehetnél ellene és győzhetnél te. Próbálj többet pihenni ha tudsz, ez segíteni fog a szervezetednek regenerálódni. Szedsz-e bármilyen antidepresszánst, nyugtatót? Próbáltad-e már a növényi nyugtatókat, valeriana, citromfű, orbáncfű? Milyen helyzetek váltják ki a pánikrohamaidat?
2021. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek antidepresszáns gyógyszert, gyógynövényest viszont igen, valamint citromfű teát szoktam inni. Rohamaim főként akor térnek elő mikor tudom hogy valahova mennem kell, valami előtt állok pl:munka, vizsga, vagy néha akkor is ha tömegközlekedésre kell ülnöm ilyenkor mindig csak is egy dologtól félek hogy mi lesz ha rosszul leszek, ez miatt kinéznek majd vagy nem fognak kedvelni.
2021. nov. 29. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem pánikroham. Azt előre nem tudod mikor jön.
2021. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a gond van mikor otthon is előtér.
2021. dec. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!