Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet többszörös személyisé...

Ez lehet többszörös személyiségzavar?

Figyelt kérdés
Ha egy sorozatbeli karakternek érzem magam,úgyis öltözködöm stb. Illetve más karaktereket összemosom a volt ismerőseimmel. Pl. Dean Winchester egy volt ismerősöm stb. Ez lehet disszociatív tünet? Elég sok trauma ért kiskoromban.
2021. dec. 4. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem az. Ne hagyd,hogy bemagyarázzák,hogy beteg vagy,mert akkor tönkreteszik az életed
2021. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

bizonyos darabig természetes. nekem is mindig szimpik lettek emberek, karakterek így életem során.

először Death noteból Mello, akkor úgy is öltözködtem meg viselkedtem végülis jó hatással volt rám mert megtanultam kiállni magamért de nem voltam már többé az a cuki lány.. meg szőke haj nélkül ha akkor nem vagyok szőke, lehet nem tartanék most ott ahol!


aztán volt az ezel nevű sorozat abból volt egy csaj, eysan, egy darabig neki másoltam a stílusát 2 éve kb. Elkezdtem nőiesen öltözni, fogyóztam meg sötétbarnára be festettem akkor a hajam és be loknisítottam :D abban a karakterben az tetszett hogy úgy odáig voltak érte a pasik hogy meg haltak érte és kb én is szerettem volna ennyire nagy horderejű nőiességgel bírni.


aztán mint pasi nagyon megtetszett Giorgi Tevzadze, 2020 tavaszán hát sajnos már arra nincs esélyem de valahogy olyan jó hangulata volt azoknak a videóknak amiket gyártott meg a személyisége is megfogott szóval azt hiszem odáig vagyok érte mint pasiért .. folyton rá gondolok vele vagyok el foglalva , nézegetem a képeit és gyengéd érzéseket érzek az irányába rajongok érte. de ez sztem nem több mint rajongás


Általánosban meg gimi elején a legjobb barátnőm stílusát másoltam.


Van egy webcamos csaj, gloryloves néven fut.. nem mondok többet de ku.rva sok dolgot lemásoltam tőle és imádom a stílusát :D


szóval ja , én is így működöm.


amúgy nem vagy véletlenül aspergeres???

2021. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.Mert tisztában vagy azzal,amit érzel és teszel.Ha nem így lenne,és ez a betegséged lenne valóban,akkor nem is lennél tudatában azoknak a tévképzeteknek amiket leírtál.
2021. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
ja meg volt egy magyar lány aki meghalt, miatta kezdtem anno tiktokozni mert kutakodtam utána és kiadta hogy tiktokon - akkor még musicallyn vannak videói és eleinte nagyon idegenkedtem az apptól de aztán bele jöttem :D talán pár hétig neki is másoltam a stílusát de elég nyomasztó volt az egész úgyhogy inkább engedtem a témát...
2021. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
mármint csináltam egy fotót amin hasonlóan nézek mint ő, meg elkezdtem úgy írogatni ahogy ő, meg vettem egy világos farmert ilyenek.. de az csak pár hétig tartott mert amúgy nyomasztó az egész ügy
2021. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Élénk a fantáziád. Sokan vagyunk így ezzel…
2021. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!