Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kaptok új erőre?

Hogy kaptok új erőre?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon magam alatt vagyok, magányos vagyok, rettentő stresszes vagyok, végzős vagyok egyetemen, de hosszabítanom kell, úgy érzem semerre nem tart az életem, elment a kedvem az egésztől, annyi kudarc ér. Nem tudom kirángatni magam ebből a depresszív állapotból. A legtöbb elmaradt vizsgám ezért van, néha rám jön egy negatív hullám és úgy érzem semmire sem vagyok képes és nem tudok tanulni. Úgy érzem mintha egy végtelen labirintusba tévedtem volna, aminek nincs kijárata. Néha megváltásnak gondolom az öngyilkosságot, de nem merem megtenni.Ha esetleg nektek is volt ilyen, hogy sikerült kilábalni belőle? Mi segített?

2021. dec. 5. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
pszichiáter. keress egy jót
2021. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor miért nem egyértelmű, hogy szakembert kell felkeresni? Kérj időpontot egy klinikai szakpszichológushoz vagy pszichoterapeutához.
2021. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Örülj addig amíg egyetemeista vagy, utána jön a nagybetűs élet az lesz kemény.
2021. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pszichiáter. Van ingyenes szakrendelés ugyanúgy, mint másból.

Valószínűleg depresszió.

2021. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!