Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyit isztok? ha a gyerek...

Mennyit isztok? ha a gyerek nem tud leallni es meg ejszaka is szaladgal mint a mergezett eger es nem tud nyugton maradni es az idegeitekre megy?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
1 liter bort pár felessel meg egy kis vodkát
2021. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Vizet, azt iszok, akárhányszor fel kelek éjszaka. Amúgy nem hagyom hogy a gyerekem futkorásszon, mint a mérgezett egér. Ha tényleg nem tud aludni, akkor éjjeli fény mellett elfoglalhatja magát az ágyában, de nincs az az isten, hogy onnan kitegye a lábát.
2021. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Csak én nem értem ezt a kérdést?

Mi köze van az ivasnak az éjjeli rohangálasgoz? Vagy most mi van!?

2021. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

Én se értem az összefüggést a gyerek éjszakai fentléte és a szülő ivási szokásai között.

A gyereket be kell parancsolni a szobájába, és a szülő is menjen aludni. Egyébként ha csönd és sötét van mindenütt, nem hiszem, hogy a gyerek szaladgálna. Neki addig érdekes a fentlét, amíg valaki más is fent van. Egyedül a sötétben járkálni, üldögélni dögunalmas.

Az egy másik kérdés, ha fél a sötétben, azért kel föl állandóan.

2021. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy lhetne benned annyi jó érzés, hogy nem egy szenvedő állattal példálózol, dehát egy ilyen értelmes kérdés után nem vagyok meglepve...
2021. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%

Masnal az a megoldas, hogy iszik, ha nem alszik a gyereke? Szep👏🏻

Es nem azt mondom, hogy alkoholt inni bun, mi is szoktunk, de nem azert, mert szaladgál a gyerek.

2021. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ok, kifejtem. En pl azert iszok mert idegesis a gyerek,hogy folyton rohangal es nem marad nyugton. es ejszaka se tudok tole aludni
2021. dec. 7. 11:57
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
És ilyenkor alkoholt iszol?
2021. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%

"ez a kis goreny"


Hát, azért nem így kéne említeni azt a kisgyereket...

:-(((((

2021. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Troll...
2021. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!