Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire fér bele, hogy a...

Mennyire fér bele, hogy a pszichológusom összetéveszti két kollégám nevét egymással?

Figyelt kérdés

2021. dec. 7. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Sok értelme van odajárni, ha ez maradt meg.
2021. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kollegáidat kezeli vagy téged? Ha a te nevedet tévesztené el, az problémás lenne, így nem az.
2021. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a kollégámat kezeli, hanem engem. De több kollégáról mesélek neki, és nem mindegy teljesen, hogy melyik-melyik
2021. dec. 7. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a családomon kívül nevén sem nevezek senkit. Hogy mit vált ki egy dolog belőlem ahhoz annyi elég, hogy pl a főnököm, a kollégám...
2021. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se traktáltam nevekkel.

Ha fontos különbséget tenni két kolléga között, akkor általában a hozzájuk kapcsolódó probléma alapján különböztettem meg. "A kötözködős" meg a "lusta kolléga". Ha nagyon rátérünk, lehet nevesíteni, de ez alapján ő is sokkal könnyebben megjegyzi, hisz ez már önmagában sztorit / jellemet / viszonyulási pontot hordoz.

2021. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nna, ha összetéveszti, akkor szólsz neki, hogy fordítva. Ennyi.
2021. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy neki ezt fejben kellene tartania? Na ez nem fér bele ha ezt elvárod tőle.
2021. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta járok pszichológushoz, eszemben sincs elvárni tőle ilyesmit, általában nem is nevezek meg senkit.
2021. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
98%

Teljes mértékben belefér szerintem. Sok emberrel dolgozik, még több nevet hall úgy hogy nem tudja archoz kötni, vagy egyszerűen nincs személyes kapcsolat velük (tekitve hogy téged kezel és nem a kollegáidat) így lényegében nincs is hogy megjegyezze. Sőt szerintem már az is valami hogy két nevet cserél fel és nem egy teljesen más nevet mond. Én pl. egyáltalán nem említettem neveket, egyetlen becenevet mert könnyebb volt úgy az illetőről beszélni az meg annyira fura volt neki hogy nem tudta megjegyezni. Ennek ellenére pontosan tudta hogy miért fontos az életemben, hol áll ő a háttérben még ha nem is említettem még meg az adott ülésen stb. Egy szóval se nem osztott se nem szorzott hogy tudja e a nevét, úgy ahogy a többiekről is lehetett teljesen név nélkül dumálni mert ahogy előttem is írták nem a név a fontos hanem az hogy a te életedben mért fontos az illető, milyen hatással van rád. Ha meg ezt tudja akkor a név nem számít.


Szerintem a kérdés az hogy téged mért zavar ez a csere?

2021. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!