Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kitöröltem a FIFA 20-t, mert...

Kitöröltem a FIFA 20-t, mert annyira folyamatosan ideges lettem tőle,hogy csal a gép jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Üdvözlettem ezen a vasárnapi napon..


Fél órávval ezelőtt ki töröltem a FIFA 20-t mert annyira idegesített folyamatosan, hogy csal a gép hogy nem igaz. Élvezhetetlen volt már számomra, inkább úgy döntöttem hogy megóvom az idegrendszeremet és véget vettek kettőnk útjánnak..

- Meg ez már nem a szórakozásról szólt..


Nektek volt már hasonló dolog az életetekben, hogy inkább úgy voltatok vele,hogy az egészségetek fontosabb bárminél legyen az videójáték, vagy egyébb ehhez fogható jelenség?



2021. dec. 12. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Alapból fel se kellett volna telepítened..
2021. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szép napot, kellet valami "chilles" játék, hogy megy a zene közben meg játszok.. De köszönöm a megerősítést! :))
2021. dec. 12. 14:40
 3/10 Johanna81 válasza:
66%
Miért nem állítottad inkább alacsonyabb nehézségi fokozatra a játékot? Azt hiszem alapból közepesen van.
2021. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Meg se kellett volna venned. Annyira nyomatják ezt a retkes focit, hogy lassan már az a világ értelme egyesek szerint -.- Aztán meg ha valaki (mint én) nem focirajongó, azt azonnal képesek elmegyógyintézetbe vágni, vagy megkötözve beledobni a folyóba, lábhoz kötött súllyal.
2021. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Én meg a lottózást hagytam abba mert mindig csaltak, soha nem azokat a számokat húzták ki amiket én bejelöltem! Jó döntés volt?
2021. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Johanna81 válasza:
89%

#5, Abban biztos lehetsz! A Szerencsejáték Zrt. állami cég, óriási pénzeket adnak (NER közeli) alapítványoknak, nehogy azt gondold, hogy a NER majd csak úgy random embereknek milliárdokat fog odaadni.


Itthon még nem olyan pofátlanok mint mondjuk Észak-Koreában ahol a vezető már hatszor nyerte meg a főnyereményt, de abban biztos lehetsz, hogy a pénz mindig a megfelelő embereknek megy.

Semeddig nem tart egy olyan programot írni ami a beérkező számkombinációk alapján kiad egy olyat amit senki nem tett meg és a lehető legminimálisabb nyereményt kell kiosztani.

2021. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elöszőr profin volt, ott sikerült 100 meccs felett elérni a győzelmet. Mondom oké feltettem világklaszisra itt-ott látszott hogy ez már nem könnyű, de annyi bugos gól született az AI-nak hogy ideges voltam folyamatosan..


Világklasszison winstreakem volt 20 meccs felett, aztán egyik napról a másikra megerősödik az AI és mindig lecsal?


Ha tudtam volna hogy ennyi okádék sz*r, nem adtam volna pénzt se érte.. Csak kellet valami chilles játék..


Minden elismerésem azoké az embereké, akik megosztják a véleményüket pozitív írányba. gg

2021. dec. 12. 15:00
 8/10 Johanna81 válasza:
50%
Én személy szerint mindig mindent legkönnyebb fokozaton játszok. Pont azért mert úgy "chilles". Nyerni akarok, érezni, hogy király vagyok nem pedig izzadni és stresszelni.
2021. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
És ezt miért a mentális betegség topikba írtad ki kedves kocka Úr?
2021. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendjén való hogy ide írta mivel akik a számítógépes játékok rabjai és ráadásul idegileg kikészülnek játék közben Ők igen, mentálisan betegek és nem kicsit!
2021. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!