Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ne tegyem meg?

Miért ne tegyem meg?

Figyelt kérdés
Miért ne legyek öngyilkos hogyha semmi értelme nincs az életemnek, senki sem szeret, soha nem is szeretett senki, nem vagyok fontos, és egyre jobban látom hogy semmi értelme az életemnek. Semmi sem tesz boldoggá, mindent unok, nincs kedvem kikelni az ágyból, nincs kedvem belevágni egy újabb szánalmas napba. Eddig is csak vegetáltam, elegem van mindenből, meg akarok halni.

2021. dec. 16. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

#6 egy gyereknek nincs nagyobb értéke a földön,mint két azerető szülő.

Én pontosan amiatt akarom megtenni,mert anya meghalt,apám pedig eldobott.

Nekem sincs miért élnem,nap mint nap a halált várom.

2021. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is ezen agyaltam évekig, a vége felé már nalo szinten. De úgy voltam vele, hogy nem lenne fair saját magammal szemben, hogy a gondjaimba burkolózva kinyírom magam, ezért mindent vagy semmit alapon elmentem pszichiáterhez, aki írt fel gyógyszert + pszichoterápiát és pár hónap alatt helyrejöttem lelkileg, pedig előtte. ár tényleg csak az ongyilkosság volt az egyetlen mentsváram.
2021. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!