Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyi szanotarium jó...

Tündérhegyi szanotarium jó hely? Segít a betegség feltárásában? Segít önálosodni? Stb... Miben tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Én skrizofrénel és bipoláris zavarral és szorongás zavarral diagnosztizálták 2018ban. Válaszokat köszönöm.
2021. dec. 16. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátom volt ott, neki sokat segített. Volt több öngyilkossági kísérlete is korábban, azóta rendben van.
2021. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem sokat segítettek az önállóságban és a szociális szorongás enyhítésében. Alapvetően nem igazán van arra példa, hogy a problémák teljesen elmúljanak ott, inkább ez egy nagy löket, hogy könnyebb legyen a normális kinti élet, meg hogy elég legyen a heti egy terápia.

Főleg az önismeret és a problémák hátterének feltárása van előtérben, de más dolgokban is segítenek, még ha nem is annyira egyénre szabottan.


Érdemes kipróbálni, de ha előre tudják hogy az adott problémákkal nem tudnak foglalkozni, akkor még esetleg helyet vagy szakembert is tudnak ajánlani.

2022. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!